«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user roman_shustik
Головлікар Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру

Як нам, українцям, згуртуватися

Відкриваєш ввечері фейсбук і тебе захлинає море інформації. А найбільше в українській частині соцмережі дискусій та спорів. Чомусь тут віртуально ці дискусії гостріші і чисельніші.

Мабуть у кожного були ситуації, коли після серйозних дискусій ти на емоціях думаєш про опонента не добре. Мовляв, як можна бути таким недалеким, щоб не бачити очевидних речей.

Однак, це лише нам вони видають очевидними з нашим способом життя, вантажем знань і переконань. І часом ми маємо рацію в тих дискусіях. Часом ні. Але всіх треба з повагою вислухати. Терплячи чекати, поки людина розкриє душу, покаже реальні проблеми.

Добро є в кожній людині. У всіх без виключення. Тільки відкрити добро в душі інших може терпляча і любляча людина. Треба бути мудрими, не гарячкувати і намагатися зрозуміти людей, пережити їхні переживання, зробити їм крок на зустріч, зробити добру справу. І люди теж повірять у відповідь.

Емоції, проблемні питання приходять і йдуть, а люди залишаються. І добрі стосунки з ними теж. Стався до людей так, як хочеш щоб вони ставились до тебе – мудре прислів’я. Бути мудрими і терплячими потрібно завжди. З усіма.

Можливо колись на своєму життєвому шляху ми теж будемо помилятися. А хтось поставиться до нас з розумінням, допоможе розібратися і вкаже правильних шлях.

Хтось скаже, що бути добрим в наш час дуже важко. Ні, неважко. Часи завжди важкі, але в доброта допомагає нам пережити найважчі випробування. Давайте завжди робити крок на зустріч, одне одному, демонструвати розуміння, витримку і повагу до переконань та принципів інших.

Саме так ми, українці, зможемо згуртуватися, об’єднатися і разом працювати на добру справу – розбудову України!

Будьте мудрими, щирими і люблячими!

Робіть добро!

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)