«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user Balyk
член Громадянської мережі ОПОРА

Як реалізувати свою креативну ідею

Продовжуючи тему громадського бюджету, розкажемо Вам про яскраві приклади реалізованих проектів у Рівному.

Так, у нашому місті цей процес стартував в 2016 році і вже в перший рік серед переможців було обрано 31 проект. Ось деякі з них:

Фестиваль

1. Всеукраїнський дитячий, молодіжний хореографічний фестиваль, присвячений Міжнародному дню танцю, із програмою ознайомлення дітей та молоді з історичною спадщиною Рівного. Триденний фестиваль, який відбувався у Рівному 28 – 29 – 30 квітня 2017 року. 

Сонячні батареї

2. Сонячні дерева. Встановлені сонячні панелі на стилізованих під дерева підставках для зарядки мобільних телефонів. планшетів, ноутбуків. Також встановлені модеми для безкоштовного WIFI інтернету. 

КРОК

3. Рівненська міська телевізійна КВН ліга «КРОК». Ліга КВН в якій реалізовували себе молоді колективи, починаючі автори та актори.

У 2017 році проектів-переможців було 24.

З 15 квітня по 29 травня подача проектів на громадський бюджет Рівного стартувала втретє. Кожен мешканець віком від 14 років має пожливість подати власну ідею.

Про те, як правильно оформити свою ідею, та подати її на бюджет громадських ініціатив Ви зможете дізнатись на семінарах, які відбудуться 2 та 10 травня о 14:00 в INFOHUB.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)