«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user torbich
журналіст, редактор

Якими якостями повинен володіти депутат міської ради: відповідає штучний інтелект

18 лютого віцепрем'єр-міністр – міністр цифрової інформації Михайло Федоров заявив про те, що надпопулярний чат-бот ChatGPT компанії OpenAI став доступним в Україні. Що це таке можна почитати тут.

Якщо коротко, то це штучний інтелект, який користується великою інформаційною базою і відрізняється від інших тим, що вміє спілкуватися. 

Запитав у чаті в штучного інтелекту якими якостями повинен володіти депутат міської ради. І отримав відповідь.

Депутат міської ради повинен володіти наступними якостями:

  • Компетентність та знання. Депутат повинен мати достатні знання і досвід у сфері, в якій він працює, щоб бути ефективним у своїй ролі. Це можуть бути знання про законодавство, фінанси, місцеве господарство, соціальні питання тощо.
  • Інтегритет та етика. Депутат повинен мати бездоганну репутацію і дотримуватися високих стандартів етики та моралі. Він повинен працювати на користь громади та бути готовим відстоювати інтереси своїх виборців.
  • Комунікативність. Депутат повинен бути здатним ефективно спілкуватися з різними людьми, включаючи колег, виборців, представників ЗМІ, тощо. Це допоможе йому залучати інші думки, розуміти проблеми та знаходити спільні рішення.
  • Відповідальність. Депутат повинен відчувати відповідальність перед громадою та бути готовим взяти на себе відповідальність за прийняті рішення та їх наслідки.
  • Спроможність до прослуховування. Депутат повинен бути готовим слухати погляди та думки інших людей, включаючи тих, з ким він може не згоден, та враховувати їх у своїх рішеннях.
  • Готовність до праці. Депутат повинен бути готовим вкладати багато часу та зусиль у свою роботу, включаючи підготовку до засідань, роботу з виборцями та інших колег.
  • Спроможність до співпраці. Депутат повинен бути здатним

На цьому відповідь закінчилася, тож на що має бути здатним депутат? 

А тепер перевірте чи депутати від вашого округу володіють цими якостями і напишіть про це в коментарях.

P.S. 

Для того, щоб почати спілкуватися з ChatGPT, необхідно пройти реєстрацію. Можна створити новий обліковий запис, можна увійти за допомогою Google. Під час реєстрації необхідно вказати своє ім'я та прізвище, а також номер телефону, на який прийде SMS з кодом підтвердження.

Після проходження реєстрації з'являється кілька дисклеймерів. Зокрема, розробники просять не повідомляти роботу свою особисту інформацію. Крім того, вони попереджають, що запуск бота все ще тестовий, тому іноді ChatGPT може генерувати неправильні відповіді.

P.P.S. Новий чатбот ChatGPT змусив говорити про себе світ. Чим він небезпечний

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте