«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user roman_shustik
Головлікар Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру

За смертельні п'яні ДТП треба давати довічне ув'язнення

П’яний за кермом – вбивця. Вбивця, який зовсім поруч. Злочинець, до нападу якого не підготуєшся. Душогуб, якому байдуже до чужих життів. Правопорушник, який упивається своєю безкарністю.

Шокований новинами. У нашому місті п’янючий водій збив двох підлітків – дівчинка загинула, хлопець у важкому стані в лікарні.

Патрульні поліцейські щодня ловлять водіїв, вміст алкоголю в крові яких перевищує допустимий рівень в 10-16 разів. Ці злочинці ходити і говорити не можуть, а сідають за кермо багатотонної автівки і зовсім не думають про наслідки.

А насправді їхні дії – смертельна рулетка, де шанси вижити залежить виключно від везіння.

Чому через чужу безвідповідальність мають гинути дорослі і діти, які мали би жити повноцінне життя, любити і бути любимими, розбудовувати нашу країну? Чому через чужу безвідповідальність мають плакати матері, діти, родина?

Покарання за водіння напідпитку має бути особливо жорстким.

Піймали п’яним за кермом вперше штаф 50 або 100 тисяч гривень, піймали вдруге – 5 років в’язниці, вчинив ДТП на підпитку з постраждалими – 10 років, п’яне ДТП з загиблими – 20 років або пожиттєво. Можливо так дійде.

І невідворотність покарання.

Ми разом з вами маємо контролювати кожне таке розслідування і суд, п’яниці за кермом не мають уникати покарання. Жодним чином. Це завдання для всіх нас – активної частини суспільства. Закон має бути один для всіх, без двозначних трактувань і доповнень. Порушив – відповідай!

Маю прохання до народних депутатів, прислухатися до такої думки та ініціювати ухвалення відповідних законів у Верховній Раді. Тільки разом і спільними зусиллями можемо виправити ситуацію!

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)