Завтра оголосять вирок підозрюваному у кришуванні бурштиновидобуту екс-начальнику поліції Сарненщини

Екс-керівник поліції Сарненщини Ігор Харитонов очікує виправдального вироку
Джерело
Фото з архіву

28-го грудня у Сарненському районному суді планують оголосити вирок екс-начальнику поліції Сарненщини стосовно обвинувачення його у втручанні в діяльність працівника правоохоронного органу.

Про це на черговому судовому засіданні повідомила суддя Тетяна Ведяніна.

– Своєї вини не визнаю, – каже в останньому слові підозрюваний Ігор Харитонов. – Вважаю що справа стосовно мене повністю сфальсифікована, сфабрикована показами осіб, на яких грунтується підозра прокуратури.

Але ці особи повністю відмовилися від своїх свідчень, написали заяви що претензій ні майнового, ні матеріального характеру до мене не мають. 

– Ваша честь, прошу прийняти стосовно мене оправдовувальний вирок.

Суддя Тетяна Ведяніна оголосила що суд йде в нарадчу кімнату. А вирок оголосять 28 грудня о 08.30.

Завтра суддя Тетяна Ведяніна оголосить вирок щодо звинувачення Ігоря Харитонова у втручання в діяльність правоохоронця

Нагадуємо, у березні 2016-го року тодішній очільник поліції Сарненщини, що на Рівненщині, Ігор Харитонов прославився на всю країну. Він з лайкою вимагав від правоохоронців залишити місце незаконного видобутку бурштину.

Адвокат Харитонова Андрій Давидюк стверджує, що ця розмова була не першою. Тривала вона тоді, за його словами, коли слідчо-оперативна група була вже за кілька десятків метрів від цих правоохоронців, і не могла їх знайти, бо їх розділяла півтораметрова канава.

Спочатку, за його словами, Ігор Харитонов вимагав від когось із них допомогти групі їх знайти. А коли вони цього не зробили, то вже вимагав щоб приїхали у відділення поліції.

З іншими публікаціями про обвинувачення Ігоря Харитонова у кришуванні бурштиновидобутку можна ознайомитися за відповідним тегом.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте