5 цікавинок брендових смарт-пристроїв

Холодильники Samsung названі серцем розумного будинку

Джерело
potrebitel.info

Компанія Samsung жодної хвилини не стоїть на місці – вона розвивається з вражаючою швидкістю, ледь не щодня демонструючи своїм прихильникам цікаві та оригінальні новинки. Останнім часом суттєву кількість уваги технологи, інженери та дизайнери бренду приділяють так званим «розумним» технологіям. Роботи-пилососи, пральні машини з системою самозапуску, варочні поверхні, якими можна керувати через смартфон – з усім цим шанувальники корейського флагмана вже встигли познайомитися та навіть «поспівпрацювати». А як щодо розумного холодильника? Та ще й такого, котрий буде по можливості розважати свого господаря?

Наприкінці минулого року компанія Samsung потішила своїх потенційних споживачів неймовірною новиною: скоро на ринку з’явиться оновлена серія Family Hub, котра вже встигла полюбитися величезній кількості споживачів. Придбати апгрейдовані холодильники Samsung кожен бажаючий може в мережі мойо. Крім того, тут можна ознайомитися з повним асортиментним рядом холодильного обладнання Samsung та обрати варіант собі до смаку.

У чому полягають головні фішки розумного холодильника?

1. Розумний помічник Samsung Bixby. Власники холодильників Family Hub знають, що вони й раніше були оснащені цим асистентом, але функціювання його було надто обмеженим. Наразі ж Самсунг обіцяє, що оновлений Bixby «підросте» настільки, що не буде поступатися навіть Siri або Google Assistant.

2. Якісна акустична система. Чому б і не послухати улюблену музику з… холодильника? Так-так, не дивуйтесь, розумна кухонна техніка від Samsung надасть вам таку можливіть. Представники серії Family Hub оснащені якісними динаміками, тому з ними назавжди можна забути про потребу придбання колонок.

3. Камера спостереження за продуктами харчування. Відтепер не потрібно відкривати холодильник, щоб дізнатися, які смаколики ховаються на його полицях. Побачити свої припаси можна завдяки влаштованій в дверцята камері.

4. Відстеження термінів придатності продуктів. Напевне, одна з найкорисніших можливостей розумного холодильника – сповіщення про необхідність утилізації продуктів, термін придатності яких добігає кінця. Для того, щоб завжди бути впевненим у свіжості їжі, перед тим, як помістити її в холодильник слід фіксувати дату виготовлення та дату «Вжити до».

5. Коннект з іншими гаджетами. Смарт-холодильник Самсунг здатен в деякій мірі замінити телевізор або ж навіть смартфон. Завдяки наявності великого дисплею на холодильнику можна переглядати телевізійні шоу, а також фільми, завантажені в пам’ять вашого фаблета чи планшета.

Варто сказати, що незважаючи на цілу купу цікавих та незвичайних оновлень, холодильники Samsung перш за все залишаються надійними, стабільними у роботі та зручними у використанні пристроями. Фахівці вже присвоїли розробкам Samsung статус серця розумного будинку, а це значить, що вони дійсно гідні уваги сучасних споживачів.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)