6 очікуваних фішок iPhone 15

До дати виходу нової флагманської моделі iPhone 15, яка запланована на вересень 2023 року, залишилось не так багато часу, і в мережу вже потрапило досить інсайдерської інформації, щоб отримати перші враження від новинки.

Сьогодні ми ознайомимось з п’ятіркою найбільш визначних фішок 15 Айфона, що дозволить користувачам дізнатись, чого можна очікувати від цієї моделі.

Панель Dynamic Island

Виїмка в верхній частині екрану – як це знайомо та неестетично… В iPhone 14 Pro/Pro Max замість цієї виїмки використали спеціальну допоміжну панель Dynamic Island. На ній відображаються додаткові дані, що стосуються програвання аудіо треків, запису диктофона та використання таймерів.

Очікується, що Dynamic Island буде інтегрована у всі моделі iPhone 15, а ця лінійка буде складатися із чотирьох гаджетів, включаючи iPhone 15 Max.

Порт USB-C

Несумісність основних портів для зарядки з іншими брендами смартфонів – проблема добре знайома всім. Можливо, вона нарешті буде вирішена в останньому поколінні Айфонів. У всякому разі, вже декілька інсайдерів наголошують на тому, що в новинці з’явиться порт USB-C, щоб відповідати вимогам законодавства Євросоюзу.

Наразі невідомо, буде присутній USB-C глобально (і замінить власний Lightning), чи буде випущена ексклюзивна партія смартфонів з цим портом тільки для ЄС. 

Існує думка, що  iPhone буде 15 без портів, проте більшість інсайдерів вважає, що USB-C закріпиться в новій лінійці, і це буде важливою подією такого ж масштабу, як зміна дизайну iPhone 12.

iPhone 15 Ultra замість iPhone 15 Pro

Марк Гурман, відомий технічний експерт із Bloomberg, вважає, що Apple, можливо, наважиться відмовитись від назви Pro Max, замість якої з’явиться більш коротка, iPhone 15 Ultra. Цей крок підкреслить появу нової версії під назвою Apple Watch Ultra, а також дозволить виділити новинку із майбутньої лінійки.

Такої ж думки дотримується і відомий аналітик Мин-Чи Куо, який прогнозує, що найбільша за розмірами модель Apple отримає також покращену технологію камери перископа.

5-fishek-iphone-15-2023-01.webp (1200×600)

Відмова від кнопок

Серед останніх новин, які стосуються Apple та її флагманської лінійки – слухи про те, що компанія може відмовитись від використання фізичних кнопок гучності та вмикання апарату.

Тому слід бути готовими до того, що в iPhone 15 замість них з’являться сенсорні кнопки. Це також важлива зміна, оскільки фізичні кнопки присутні в смартфонах Apple з самої першої моделі.

Новий колір

Щороку Apple представляє новий колір своїх гаджетів, щоб візуально виділити наступну лінійку від попередників. Так, в 2020 таким кольором став Pacific Blue, наступного року з’явився Sierra Blue, ще через рік – Deep Purple. Очікується, що в 2023 році палітра кольорів збагатиться на Vine або Coral.

Отже, новинка з'явиться на прилавках технічних магазинів менше ніж через рік, і вже відомі основні характеристики серії, включаючи розміри, параметри камери і таке інше.

І хоча купертіновці намагаються тримати все в секреті, витоки інформації трапляються, надаючи змогу користувачам оцінити, чи варто обновлятись зараз чи краще почекати появи в продажу новинки.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте