6 причин використовувати планшет під час навчання

Думки вчителів розділилися. Одні вважають, що потрібно користуватися планшетами під час уроків, адже це частина прогресу, інші наполягають на традиційному навчанні. 

Ми підготували перелік причин, чому планшет ipad корисний на уроках.

Читання та прослуховування книг

Електронні версії книг коштують дешевше, ніж паперові. Це може зняти грошове навантаження на батьків. 

До того ж, книгу можна не лише читати, а й прослуховувати. Це чудова можливість покращити навчання для дітей-аудіалів, які краще сприймають інформацію на слух.

Виконання презентацій

Малюнки та креслення на ватмані залишилися у минулому. Сучасні школярі мають змогу створювати презентації у цифровому форматі на планшеті, використовуючи різні зображення, відео, музику. 

Такий процес більш захоплюючий для покоління, що підростає.

Фотографування

Старі шкільні фото з друзями мають особливе значення, й у вас, батьків, певно вони є. Зараз зробити знімки набагато простіше: не потрібно проявляти плівку та чекати кілька днів друку. 

Та хто каже, що потрібно купити планшет https://eldorado.ua/tablet-pc/c1039006/ лише для розваг? Це чудова альтернатива ксерокопіюванню та скануванню, коли за кілька секунд кожен учень може отримати файл для навчання на власний девайс.

Нотатки

Пристрій замінює собою записники та блокноти. А у рамках навчання нотатки мають важливе значення. Їх можна робити на планшеті. 
А якщо пристрій підтримує використання Apple Pencil, то рукописний текст дитини швидко трансформується у друкований напис для подальшого збереження.

Віртуальні екскурсії

Інтернет вже давно прибрав межі між простором та часом. І якщо раніше, аби відвідати музей в іншому місті, потрібно було організовувати поїздку, зібрати кошти та отримати дозвіл батьків, сьогодні можна відправитися на екскурсію будь-куди прямо на уроці. 

Освітні додатки

Є багато додатків, що допомагають навчатися, і їх можна завантажити з App Store. У “маркеті застосунків” знайдеться все — від математичних вправ до додатків для вивчення англійської мови.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)