«Бордюрна обіцянка» начальника Управління капітального будівництва Рівного не виконана досі

Через високий бордюр та розбиту дорогу, люди змушені іти до пішохідного переходу проїжджою частиною
Джерело
«Четверта влада»

У червні рівнянка поскаржилася на те, що під час ремонту дороги у мажорному кварталі на Макарова-Прживальського підняли високо бордюр і прибрали частину тротуару. Начальник Управління капітального будівництва (УКБ) Рівного тоді сказав, що за пару тижнів все буде добре.

Добре не стало і за кілька місяців. З червня нічого не змінилося. Мами мусять вручну пересаджувати дитячі візочки через бюрдюр, а люди виходять на дорогу, щоб обійти щебінь зруйнованого тротуару.

Ось так ця ділянка вулиці Макарова виглядала в червні

– Це перенесли зупинку трохи далі. Це буде виїзд з мікрорайону Макарова-Пржевальського, там по генплану передбачається магістральна дорога.

Коли вона буде, то це вже друге питання, але оце от виїзд роблять, щоб могли виїжджати і заїжджати на той масив, – розповідав тоді начальник УКБ Рівненського міськвиконкому Сергій Кушнір.

Сергій Кушнір через 4 місяці має нове пояснення чому не зробили пониження

На зауваження щодо високого бордюру тоді відповідав:

– Воно все заасфальтується, вирівняється. Пониження буде правіше, воно так для безпеки руху має бути.

Фото в листопаді. Ситуація не змінилася

– Да не понижений і зупинили роботи, тому що розробляється схема організації дорожнього руху, і після погодження ДАІ буде понижено, – каже цього разу Сергій Кушнір.

Виконує роботи на цій ділянці дороги «Рівнеагроспецмонтаж». А фінансує Обслуговуючий кооператив «Макарова-2010», самі ж люди, які там проживають.

Від автора:

Судячи з того, що такої служби як ДАІ вже немає кілька років, схему дорожнього руху так ніхто і не погодить, тому пішоходи й далі наражатимуться на небезпеку, виходячи на дорогу.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте