Чому я не купила швейну машинку раніше?!

Чи потрібно купувати швейну машинку, якщо до цих пір вдавалося обходитися без неї? Ще рік тому я думала, що прекрасно проживу і без цієї техніки, віддаючи речі в ремонт, якщо знадобиться. Сьогодні моя думка змінилася.

Ніколи не вважала себе швачкою, здатною до рукоділля. Мама шила вміло, використовуючи стару швейну машинку радянського виробництва. А у мене не було навіть елементарних навичок.

Тільки з захопленням спостерігала, як машинка починає рухатися при натисненні на педаль. А лізти в налаштування, освоювати різні там шпульки-голки навіть і не думала.

Але якось раз, начитавшись повідомлень на форумах рукодільниць, вирішила все ж заповнити «прогалину у вихованні». Відправила пошуковому роботу запит «швейная машинка купить», вибрала в інтернет-магазині Janome по акції машину Janome Sella на 1000 гривень дешевше, і приступила до освоєння.

Все виявилося не так страшно: в інструкції технологія розписана по поличках, хороші ілюстрації наочно показують, що і як правильно робити. Легко підготувати машинку до роботи і почати шити.

Області застосування

Сьогодні я можу з упевненістю заявити: купіть швейну машинку обов'язково! Завдяки цій чудовій помічниці:

  • Зменшите витрати. Не потрібно буде носити нові джинси, штори, постільну білизну на підшивку.
  • Виникне економія за рахунок продовження життя одягу. Особливо це стосується дитячих речей. З'явилася дірочка – сідайте за машинку, яка завжди «готова до бою», і зашивайте, використовуючи функцію «штопання». За допомогою машинки можна красиво закрити порвані коліна, потертості.
  • Отримаєте нове хобі. Наприклад, сьогодні багато практикуються в печворк – виготовленні речей з клаптів виробів, які вийшли з ужитку. Клаптеві ковдри, фартухи, килимки, подушки, пледи, скатертини виглядають вельми оригінально.
  • Чи зможете заснувати власне прибуткове підприємство, зайнявши якусь ринкову нішу, де основним знаряддям виробництва є швейне обладнання. Можна шити м'які іграшки на замовлення, або пропонувати готові моделі. Хтось продає куртки, джинси, сумки власного пошиття, є люди, що шиють на дому чохли на сидіння, трикотажні вироби, домашні аксесуари.

Все для любителів і професіоналів

Вийти на професійний рівень вам допоможуть в інтернет-магазині Janome, де ви зможете придбати хороший оверлок, розпошивачку, вишивальну машину, а також будь-які аксесуари для шиття.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)