Дарувати подарунки завжди приємно і цікаво

Джерело
valencia.com.ua

Подарунок – це можливість зробити приємне. З його допомогою можна сказати те, чого не можеш висловити словами. Сюрприз – це приємно, і не важливо, яких розмірів він або скільки витрачено на нього грошей. Головне, що б він був від чистого серця.

Презенти дарували ще в доісторичні часи. І одна з головних функцій дарів – піднімати настрій, абсолютно не змінилася навіть через мільйони років.

Чому люди люблять дарувати

У самому акті дарування найважливішим є не сам подарунок, як матеріальна річ, а ті почуття, що за ним стоять. Це може бути турбота, увага, любов, дружні симпатії, бажання налагодити відносини, вибачення. Річ є лише втіленням цих позитивних емоцій, яка може послужити приємним нагадуванням про них іншій людині. І це значить не тільки, то що ви згадали про подругу чи родича в якесь свято та вирішили його привітати. Вміння дарувати виражає вашу участь, бажання слухати та відчувати іншу людину.

Ще один аспект будь-якого привітання – це почуття обов'язку. Тобто, коли ми отримуємо презент, ми неодмінно думаємо про те, що необхідно віддячити дарувальника. І навіть якщо було сказано, що у відповідь нічого не потрібно, виникає бажання при нагоді обов'язково зробити приємне.

Де купити найкращі сувеніри та інші цікаві речі

Інтернет-магазин подарунків Valencia – це те місце, де здійснюються мрії дорогих серцю людей і друзів. Крім сувенірів і всіляких цікавих речей за приємними цінами, тут можна придбати:

  • елітний посуд (ексклюзивні колекції);
  • аксесуари для куріння El Casco (Іспанія);
  • шкіряні портмоне, елегантні гаманці;
  • картини Jewish Expressions, що приносять щастя;
  • розкішні люстри Ferrare, прикрашені камінням Swarovski.

У розділі «для офісу» представлені елітні бізнес-подарунки: офісне приладдя El Casco, розкішні пір'яні й кулькові ручки та інше.

На особливу увагу заслуговують фірмові прикраси Swarovski. Компанія Valencia – офіційний дилер відомого бренду. Також партнерами інтернет-магазину є такі торгові марки, як Cristal de Paris, Davidoff, L'Objet та багато інших.

Компанія успішно працює 20 років і за цей час зуміла зайняти лідируючі позиції в сегменті ексклюзивної подарункової продукції.

Інтернет-магазин регулярно проводить акції, робить хороші знижки, щоб порадувати клієнтів. Оплатити покупки можна різними способами: кредитною карткою через платіжну систему IPay чи Portmone, зробити переказ на карту Приватбанку, розрахуватися готівкою при самовивозі товару з магазину, зробити замовлення з післяплатою.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)