Де купити матрац: усі види матраців високої якості за доступною ціною

В інтернет-магазині Barin House можна купити ортопедичні матраци з різними наповнювачами, ступенем жорсткості, призначені для різних потреб.

Якщо ви шукаєте матрац в Харкові, купити його можна в інтернет магазині barin.ua/matrasy/goroda-is-kharkov/. Тут представлений широкий вибір моделей, різних за призначенням, наповненням, розмірами, ціною.

Види ортопедичних матраців

У каталозі представлені наступні види матраців:

  • Пружинні. Є варіанти з залежними і незалежними блоками. Перші відрізняються специфічною двоконусну конструкцією пружин, що забезпечує рівномірний розподіл навантаження по всій спальній поверхні. Матраци миттєво адаптуються під тіло відпочиваючого, забезпечуючи максимально комфортний сон.
  • Без пружин. Надають анатомічну дію. Мають широкий асортимент матеріалів наповнення, а також сприятливо діють на хребет.
  • З ефектом пам'яті. Основою таких матраців є унікальна піна Memory, яка володіє особливими властивостями і не має аналогів. Вона швидко приймає потрібну форму під впливом навантаження і температури тіла і також швидко і повноцінно відновлюється після деформації. Це забезпечуючи високий рівень комфорту і релаксації.
  • З латексом. Латекс повністю гіпоалергенний, він не має запаху, довговічний і легкий у догляді. 
  • З кокосовою койрою. Це перероблені волокна кокоса. 
  • х виробляють в Індії і на Шрі-Ланці. Використовуються для наповнення дитячих матраців, щоб зробити їх більш жорсткішими.  
  • Тонкі. Надійно оберігають основні матраци від бруду і пилу, продовжуючи термін їх експлуатації. Вони кладуться поверх самого виробу і можуть використовуватися для регулювання жорсткості матрацу. 

Переваги використання ортопедичних матраців

Ортопедичні матраци мають низку переваг:

  • Анатомічність. Досить жорстка конструкція протягом використання не утворює хвиль, провисань. Поверхня довго залишається ідеально рівною.
  • Гігієнічність. На сучасному виробництві створюють матеріали для матраців, які не накопичують пил. Ортопедичні матраци зі змінним чохлом залишаються чистими завжди, за ними легко доглядати.
  • Функціонал. Barin House пропонує різноманітні моделі. Тонкий матрац на диван мобільний, його легко прибрати і компактно зберігати. Двосторонні моделі розраховані на різні сезони або мають різну ступінь жорсткості.
  • Лікувальний ефект. Спеціально створена для комфортного сну поверхня підвищує якість відпочинку.

Різновиди за призначенням

Каталог матраців в інтернет-магазині Barin House структурований за призначенням. Є класичні моделі для спальні. Вони підходять для ліжок стандартних розмірів. Моделі для дитячих ліжок мають менший розмір.

Матраци для немовлят із середньою і високою жорсткістю ідеальні для сну малюків і гармонійного розвитку під час відпочинку.

Додатковий матрац для дивана підійде для квартири, де господарі планують постійно або регулярно спати на канапі. Диванні наповнювачі гірше підходять для якісного сну. Матрац з ортопедичними властивостями допоможе краще висипатися, уберегти спину.

В інтернет-магазині Barin House представлені популярні розміри дорослих та дитячих матраців. Якщо ліжко або диван мають нестандартні розміри, можна замовити унікальну модель. Магазин пропонує найкращі ціни у Харкові на якісні товари. Всі моделі мають гарантію якості, відповідають опису в каталозі.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)