Де шукати патріотичний жіночий одяг

Завдяки патріотичному одягу вдається висловити власну позицію, підкреслити любов до Батьківщини. А ще — такі речі можуть виглядати дуже сучасно, стильно та незвичайно, чудово підходити на щодень. Тому, що патріотичний одяг для жінок — це не лише вишиванки. Футболки, поло, сукні з принтами та написами — все це створюють українські бренди. 

Починаючи з 2014 року, існує величезний попит на патріотичне вбрання, а його асортимент постійно росте. Українська історія та культура, національна спадщина, творчий доробок та мудрість відомих діячів — все це знаходить відображення в колекціях одягу сучасних українських виробників. Тож сьогодні ми розкажемо про деяких із них: познайомимо з брендами патріотичного одягу для жінок трохи ближче.

3 українські бренди патріотичного одягу для жінок

Авіація Галичини 

Цей бренд створює патріотичний одяг для жінок з 2014 року. Він натхненний новою українською армією, та розповідає історії про українських видатних діячів, авіацію, історичні події, культуру та багато іншого. 

Колекція «Слова великих» присвячена цитатам відомих українців: словам, які надають крила та надихають. А «INDEPENDENCE WAR» розповідає про волю та право українців визначати своє завтра, свободу бути собою. Своєю чергою, колекція «100 років Української авіації» розповідає історії, присвячені 100-річчю створення Повітряних сил України. 

Звісно ж, описати всі колекції Авіації ми не можемо: їх є уже багато. Тому радимо познайомитися з одягом бренду самостійно у фірмових крамницях або на сайті.

Coosh

Український патріотичний бренд, який створює дуже стильний одяг для жінок. В останній колекції Coosh домінують відтінки синього та жовтого. На вас чекають футболки з принтами та написами, джемпери, сумки та багато іншого. =

Oliz

Патріотичний одяг, на створення якого дизайнери надихаються українським мистецтвом. Цілий розділ на сайті цього бренду присвячений творчості художниці Марії Примаченко. Там на вас чекають окрема колекція за мотивами картин Марії Примаченко – «Вільні» з традиційними хустками та жіночими футболками, костюм «Ця звірина сама собі на умі. Дуже хитру вдачу має».

Окрім цього, бренд Oliz пропонує багато цікавого: шалі з петриківським розписом, шовкові хустки та інше. З асортиментом продукції можна ознайомитися на офіційному сайті виробника.

Ми розглянули лише декілька українських патріотичних брендів. Шукайте щось нове та цікаве, підтримуйте наших виробників, почувайтеся стильно й комфортно!

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте