«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user biletska
журналістка, продюсерка

День препаршивих новин

Сьогодні день препаршивих новин.

Він так і не приїхав до нас, а я з 2014-того листи йому писала, кликала, чекала. Ми тут всі його чекали.

Це його заступник вигадував на ходу як для дітей з молодшої групи казки про Білого, який з тілобудовою понад добру сотню вискакував у малесеньке вікно альтанки.

Це при ньому на день побєди на Гальбині пацани Продівуса намагались влаштувати свій бурштиновий дєнь побєди, стріляючи і демонструючи арсенали зброї, коли там за тисячу км уже була справжня війна.

Це він вічно десь був не в Україні, коли траплялось щось, що точно означало негайну його відставку. А потім ще одне. І ще одна відсутність відставки. І ще. І знову він на місці.

В 2015 я поклала шмат життя на псевдоатестестацію. Псевдопересраку. Імітацію атестації. Цирк на дроті. З бандитами і полупоперами в комісіях. З спаленими офісами і погрозами в кожному натяку. З раптовою епідемією несмертельних запалень колінних чашечок в упраліннях економіки.

Це при ньому вимили все найкраще. При ньому пацани рубилися з мєнтами стіна на стіну. І мили, мили, мили. Пацани, до речі, мають бути йому вдячними. Здоров‘я вони собі зіпсули, але хати таки збудували.

Це при ньому у мене 6 закритих проваджень по 171. І це при ньому п’яному в сраку синку функціонера «за життя» можна говорити журналістці – ти труп, тебе завтра вб‘ють, сидячи в роздовбаній в аварії машині посеред перехрестя будучи під домашнім арештом, і не отримати навіть всраної підозри.

Це при ньому 5-річний хлопчик пішов назавжди спати, бо замість баночки, по якій цілились попали в нього.

Це «при ньому» кожен з нас продовжить до безкінечності. Це його ми згадували в тому числі, перелічуючи, як нас зрадив Порошенко.

Зовні схожий на міністра, впорався зі своїми особистими задачами, обріс власними арміями і може бути собою задоволений.

_____

Ну, і тепер знову не можна буде мочити манту. І можна буде не вчити англійську і далі лікувати за застарілими протоколами. Можна буде закупляти в прозоро тоннами БАДи і пити дуже помічне для слабкого імунітету. І ще багато всякого знову можна буде. Зате без доктора Смерть. Без геноциду. Без здорового глузду.

______

Новини сьогодні погані.

Всі до єдиної.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Profile picture for user golovred

Володимир Торбіч

30 серпня 2019 в 12:35
0
Крім Авакова і ще незрозуміла пані на міністерку охорони здоровя, а так інші ніби ок - не викликають відторгнення - Зе!Кабмін: Все про життя та зв'язки нових міністрів https://www.pravda.com.ua/articles/2019/08/29/7224781/

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)