Для чого потрібен мобільний інтернет

Джерело
kyivstar.ua

Це може здатися дивним, але в наш час є люди, які не користуються мобільним інтернетом. Причин відмови від благ цифрової цивілізації може бути багато – від небажання витрачати кошти на придбання нового смартфону замість мобільного телефону до остраху перед необхідністю вчити щось нове.

Багато хто замислюється над тим, чи зможуть вони почати користуватися інтернетом на смартфоні. Інтернет на персональному комп'ютері для них – це щось добре знайоме, звичне, а ось мобільний інтернет як темний ліс, у якому можна швидко заблукати. Звичайно, що це фобія, міф. Але в цій статті ми покажемо всю хибність такого переконання.

Навіщо інтернет в телефоні, якщо він є у комп'ютері?

Домашній, або ж стаціонарний інтернет допоможе вам далеко не в кожній ситуації. Припустимо, що ви поїхали у справах у незнайоме місто і там заблукали. За допомогою мобільного інтернету ви не тільки дізнаєтеся своє точне місцезнаходження, але й маршрут до тієї точки, куди прямуєте.

За допомогою під'єднаного до мережі гаджету ви зможете замовити піцу або продукти у АТБ, придбати квитки на спортивні матчі і навіть записатися на прийом до свого сімейного лікаря.

У багатьох випадках користуватися відповідним мобільним додатком значно простіше, ніж виконувати ту ж саму дію на повноекранному сайті. Маючи смартфон, можна почитати цікаву книжку сидячи в черзі, подивитися відео в YouTube чи послухати музику.

Для всього цього вам потрібен 4G безлімітний інтернет від компанії Київстар. Слово «безлімітний» означає, що ви будете користуватися мобільним інтернетом, не замислюючись над тим, який об'єм інтернет-трафіку у вас залишився.

Мобільний інтернет та смартфони – це надто дорого

Ще один міф, що його придумали представники «старої школи». Насправді в Україні одні з найдешевших тарифів на мобільний інтернет у світі. Ціна на смартфони також буває різна. Ніхто не зобов'язує вас купувати надто дорогий iPhone чи топові гаджети від компанії Samsung. Наприклад, девайси від китайських виробників Xiaomi чи Oppo коштують порівняно дешево і цілком доступні навіть людям з невеликим рівнем достатку.

Для яких пристроїв потрібний мобільний інтернет

Основний мобільний пристрій – це, звичайно, смартфон. Користуватися мобільним інтернетом можна також на планшеті та ноутбуці – з мобільного роутеру. Мобільний роутер має вигляд невеликої коробки чи флешки, яка вставляється в USB-порт комп'ютера чи ноутбука. За допомогою роутера ви можете роздавати мобільний інтернет на всі пристрої, в яких є вбудований Wi-Fi модуль.

Мобільний інтернет знадобиться також іншим пристроям – охоронним сигналізаціям, GPS-трекерам та пропускним системам. Такі пристрої споживають порівняно невеликий об'єм трафіку, тому для них існують свої спеціальні тарифи.

Як користуватися мобільним інтернетом

Для цього потрібно внести щомісячу платню. Найбільш зручно це зробити за допомогою спеціального додатку від вашого мобільного оператора. У цьому ж додатку ви можете відстежувати об'єм спожитого трафіку, перейти на інший тариф, використати накопичені бонуси чи виконати інші операції.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)