«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user SolomiaBobrovska
народна депутатка України, фракція ГОЛОС, рівнянка

Добровольці і кат

Мер Рівного і головИ нашої обласної адміністрації – це суцільні ходячі ідеологічні «какая разніца». Їм в принципі не впираєтсья що і хто стоїть у центрі скверу Добровольців, названого на честь останніх після початку російсько-української війни 2014 року.

Але шановні, це цинізм і приниження всіх нас!

А стоїть там недоочищений декомунізацією Михайло Богомолов, який двічі встановлював радянську владу на території України у 1920 та 1939 роках, переслідував учасників боротьби за незалежність України у XX столітті, зокрема, встановлював більшовицьку окупацію Рівного.

Читайте також: Сліди російської Червоної армії: чому на Рівненщині лишаються недекомунізовані пам'ятники

Хтось провів «культурну диверсію» забарвивши пам'ятник більшовицькому російському окупанту в рожеве

Так от, ані мер Хомко, ані Рівненснька ОДА і пальцем не порухала самим напружитись і знести пам’ятник, придумуючи  – що це надмогильна споруда (Нічого, скоро підуть в архіви шукати). При тому, що російські історичні сайти таки вказують, що померла ця особа в Москві, де і похована.

Рівненській владі ж важливіша пам’ять Богомолова, аніж українських добровольців, аж настільки, що у відповідь на чиюсь культурну диверсію за півдня знайшли фарбу і помалювати танк в зелений знову.

Це при тому, що мерія вічно «не має грошей» малювати розмітку навіть на дорогах в місті.

Мені прикро бачити, як люди байдужіють до всього – від примітивної корупції під носом до того, в якому місті вони живуть. Одесити на цьому фоні – вічні українські революціонери.

Прикро, що західна область, яка є воротами Волині, збайдужіла на ніц і не цінує всієї боротьби, яка тут була запекла впродовж всього 20 століття.

Мрію, щоб совок у міській раді на чолі з мером 25 жовтня пішов якнайдалі з цього міста.

П.С. На Рівненщині влада все шукала, де поставити Меморіал Небесній Сотні та воїнам АТО на 7 рік війни! Вирішили поставити  лише один і то біля ОДА. А найкращі місця залишаються вбивцям українців.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)