Дизайн магазинів: особливості мінімалізму

Джерело
partner-design.com.ua

Дизайн магазинних приміщень – важлива частина будь-який бізнес-стратегії. Від його якості залежить, наскільки торгова точка буде пізнавана.

Правильний ергономічний дизайн дає можливість клієнтам відчувати себе комфортно. Вони звертають увагу на товар, не відволікаються на дрібниці і купують із задоволенням.

Дизайн-студія https://partner-design.com.ua/ може запропонувати багато варіантів грамотного оформлення торгового простору.

Найстильніший варіант – мінімалізм. Він відкриває для магазину багато можливостей. Таке оформлення перетворює будь-яке приміщення, робить його таким, що запам'ятовується і розкішним.

Які ж головні риси мінімалізму? І як вони проявляються в магазинному просторі?

Характерні риси мінімалізму в оформленні інтер'єрів

Мінімалізм дозволяє вписати в приміщення практично будь-яку концепцію. Головна умова тут – лаконічність. Вона проявляється практично у всьому. Саме стриманість робить оформлення настільки елегантним і незвичайним.

Основні особливості такі:

  • Правило «трьох кольорів». У мінімалістичний інтер'єрах використовується максимум три кольори. Кількість їх тонів необмежено, але в чистому вигляді вони можуть бути присутніми в оформленні виключно в кількості не більше трьох. Завдяки цьому зберігається цілісність лаконічною концепції.
  •  
  • Дорогі фактурні матеріали. У такому інтер'єрі не варто використовувати безликі речі і матеріали, оскільки вони просто загубляться в просторі. Якщо кольорове оформлення чітко обмежена, то фактура меблів, текстилю, декору може бути дуже яскравим і різноманітним.
  •  
  • Мінімалізм – це багато простору і багато світла. Він не обов'язково повинен бути сніжно-білим. Освітлення відіграє важливу роль в системі зонування, розстановки акцентів і т.д. Оригінальні лампи і світильники стають частиною ансамблю декору. Особливо важливо звернути увагу на це в магазинах. У такому просторі світло управляє увагою покупців.
  •  
  • Симетрія як прикраса. Іноді в такому дизайні активно використовується симетрія як вид декору. Вона проявляється в певному розташуванні меблів, використанні кольорів, розстановки світла.

Мінімалізм – прекрасне рішення для магазинів. Він дозволяє сконцентрувати увагу на товар, але і залучати покупців за допомогою інтер'єру. Таке оформлення залишається поза часом і модою, воно актуальне завжди. До того ж при зміні концепції можна легко підкоригувати приміщення.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)