Екс-директор ДП «Бурштин України» хоче від підприємства майже два мільйони гривень

Як пройшло перше судове засідання

Причиною для позову, як йдеться у заяві, стала «невиплата» ДП «Бурштин України» частини заробітної плати і премії Миколі Негрубу

Сьогодні відбулася перша спроба провести підготовче судове засідання у справі за позовом екс-директора «Бурштин України» Миколи Негруба, який вважає, що підприємство заборгувало йому 1 мільйон 777 тисяч гривень. 

Справу веде суддя Наталія Кучина. 

Сторона Бурштин України
Представники від ДП «Бурштин України» Яна Левченко та Володимир Мелянчук

Інтереси позивача Миколи Негруба представляла Тетяна Поліщук.  Від відповідача ДП «Бурштин України» були Яна Левченко та Володимир Мелянчук.

Представники не мали відводів щодо складу суду. На пропозицію судді Наталії Кучиної укласти мирову угоду – не погодилися.

Тетяна Поліщук
Представниця Миколи Негруба Тетяна Поліщук 

Представниця Миколи Негруба заявила клопотання для ознайомлення із відзивом позовної заяви, яку підготувало ДП «Бурштин України».

Юристка від ДП «Бурштин України» Яна Левченко каже, що вони надіслали відзив для ознайомлення позивачу і отримали рекомендоване повідомлення, що 11 травня, у п’ятницю, Микола Негруб його отримав.

– Так, він повідомив, що лист отримав, але оскільки він проживає у Києві, то фізично, навіть поштою, ніяк  я відповідь не могла підготувати. І у мене цих матеріалів немає, – розповідає Тетяна Поліщук.

– Відповідно ви не готові до проведення підготовчого засідання? – запитує суддя.

– Ні, ваша честь, – відповідає представниця Миколи Негруба.

Міський суд
Підготовче судове засідання перенесли, аби надати можливість ознайомитися зі змістом відзиву на позов

Суддя відклала підготовче судове засідання. Наступне відбудеться 6 червня о 9.00.

Нагадуємо, «Бурштин України» може стати банкрутом через позов екс-директора. Той вимагає з підприємства понад півтора мільйони гривень, в той час як прибуток фірми минулоріч склав трохи більше 50-ти тисяч гривень.

Нещодавно «ДП «Бурштин України» було змушене виплатити 360 тисяч боргу 5-річної давності. Борг виник як результат схеми, за якою Рівненська АЕС, разом з ДП «Бурштин України», переплатили понад 50 тисяч доларів на «бурштинову кімнату» атомки. Керівником підприємства тоді був Микола Негруб.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте