Філософія TOYOTA – це те, що зробило нас тими, ким ми є сьогодні

«Тойота» – це не лише назва чи автомобіль. Це ідея, світогляд, який об’єднує людей. Цей зв’язок формує не просто команду, а родину, яка працює в стилі кайдзен. Що означає – безперервний ріст, розвиток та вдосконалення.

Ще один важливий принцип – повага до людей. Тому бізнес модель «Тойоти» схожа на зведення величезного замку. Він будувався майже сто років, не одним поколінням й будується досі. До цього процесу доклався кожен член родини незалежно від віку чи статусу. Для філософії «Тойота» важлива думка усіх причетних. 

Аби відчути ефект дії цих принципів найлегше відвідати послідовників цієї філософії в Україні – це «Тойота» Центр Київ «Автосаміт». Сучасний автосалон є офіційним дилером автомобілів «Toйота» та «Лексус».

Консультанти запропонують вам широкий модельний ряд сталевих драконів, з різними варіантами комплектації, які чекають на свого господаря.

Як зрозуміти, який автомобіль підійде саме вам? Це можливо лише відчути скориставшись послугою тест-драйв, яку, за бажання, можна замовити онлайн.

Занурюйтесь у м’які комфортні обійми «Тойоти», яка терпляче очікує ваших наказів і миттєво реагує на них. Відчуття, що це саме те, що вам потрібно, приходить лише після приборкання дракона.

Для усіх, хто має бажання стати членом родини «Тойота», салон «Автосаміт» пропонує наступні варіанти:

  • прийти, обрати та одразу купити тойоту з салону;
  • якщо закохались в авто, але не готові внести всю суму відразу, в такому випадку є варіант здійснити покупку в кредит;
  • маєте автомобіль, та хочете щось сучасніше, – скористайтесь програмою «Трейд-ін» та обміняйте без зайвих клопотів старе авто на нове.

Купуючи автомобіль «Тойота» в офіційного дилера, ви автоматично отримуєте послугу «Toyota Assistanse». Що гарантує вам якісний технічний супровід на дорозі. А також вирішення нетипових дорожніх ситуацій протягом трьох років.

На території автосалону діє станція технічного обслуговування. Досвідчені спеціалісти здійснюють ремонт та обслуговування «Тойоти», а також надають широкий спектр кваліфікованих послуг:

  •  оперативна діагностика мотору, коробки передач та кузова;
  •  підготують ваше авто до нового сезону;
  •  проводять заміну гуми з подальшим зберіганням коліс;
  •  наносять захисне покриття на кузов або скло.

Під час проведення усіх видів робіт наші майстри використовують оригінальні запчастини зі складу чи доставлені на ваше замовлення. А також технічні рідини лише за рекомендацією виробника.

Керівний склад «Тойота» Центр Київ «Автосаміт» впевнено може сказати, що саме ви – той головний герой, під якого ми пишемо сценарій філософії «Тойота».

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)