«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user SolomiaBobrovska
народна депутатка України, фракція ГОЛОС, рівнянка

Фінансовий бік боротьби з коронавірусом: як виділяються кошти на Рівненщині

Останні тижні з групою ініціативних та небайдужих мотаємось по Рівненській області, намагаючись з'ясувати, що, де, кому, в яких кількостях.

Паралельно зацікавилась тим, чи в такому ж режимі працює Рівненська міська рада та облрада, намагаючись забезпечити місто і область всім необхідним і підготуватися до піку захворюваності на коронавірус.

Рівнерада виділила 18 мільйонів гривень на протиепідеміологічні заходи і 8 млн грн на закупівлю виключно ШВЛ, 32 млн – зарезервованих, облрада виділила 28 мільйонів.

Кошти відносно не великі, але питання, як і завжди, в тому, ЯК вони освоюються.

З моніторингу сайту Прозорро вдалось знайти закупки з першого березня для двох опорних інфекційних лікарень, – Центральної міської лікарні та Сарненської центральної районної лікарні.

Отже, на Рівненську Центральну міську лікарню на суму АЖ 1 мільйон 845 тисяч, серед яких ШВЛ на суму 650 тис. (термін доставки – до грудня 2020?!) на Сарненську центральну районну лікарню здійснено закупівель на 1 мільйон 149 тис,серед яких теж є ШВЛ на 718 тис.

Тобто теоретично, цих коштів має вистачити на забезпечення боротьби з коронавірусом?

Для порівняння: Луцька міська рада взагалі виділила на боротьбу з коронавірусом 60 мільйонів. Львів, хоч і більший за Рівне, вже провів закупівлі на 58 мільйонів гривень, в тому числі придбав 25 апаратів ШВЛ. Тільки за останній тиждень Львів провів закупівель на 46 мільйонів гривень.

А що ж ми у Рівному?

Кошти є, але вони не витрачаються. І от тепер запитання чому?

Бо як завжди для таких випадків є волонтери І китайська гуманітарка?!

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)