Функції кондиціонера про які не здогадуються

Джерело
vencon.ua

Примхлива погода привертає в квартири зайву вогкість. Тривала негода, яка на зміну літній спеці, підвищує в приміщенні вологість і сприяє тому, що в будинку з'являється цвіль. Крім народних способів, відмінно боротися із зайвою вологістю можна за допомогою кліматичної техніки. Для цього достатньо купити домашній кондиціонер, який працює на обігрів приміщення.

Появу вогкості важко не помітити. На вікнах і дзеркалах накопичується конденсат. У речей з'являється затхлий запах. Стіни і стеля покриваються мокрими плямами. Наступний крок – утворення цвілі. Якщо вчасно не почати боротися з грибком, то незабаром відбудеться:

  • зниження міцності у конструкцій будинку,
  • виникнення частих несправностей електроприладів,
  • падіння імунітету мешканців житла,
  • поява алергії,
  • перехід звичайної нежиті в хронічну хворобу.

Для боротьби із зайвою вологістю придумали чимало засобів. За бабусиним методом розміщують по кутах приміщення відкриті ємності із сіллю або рисом. Використовують хімічні препарати, які зупиняють розмноження. Добре допомагає установка «теплої підлоги» в квартирі.

Кондиціонер позбавить від вологості

Виявляється, звичайний кондиціонер за годину роботи позбавляє приміщення до двох літрів вологи. Вона йде за межі будинку дренажними відводами. Мало хто знає, але кондиціонер здатний боротися з вологістю, практично, при будь-яких режимах роботи.

Для цього йому потрібно просто підтримувати температурний режим і охолоджувати приміщення. Більш продуктивно видалення зайвої вологи відбувається, якщо є спеціальна програма на осушення повітря. Але найкраще і швидко впоратися з підвищеною вологістю допоможе режим обігріву.

Інверторні кондиціонери проти вогкості

Повністю обігріти кімнату площею в 25 кв.м. прилад з інвертором може всього за кілька хвилин. В цей час споживається незначна кількість електроенергії. За похмурої погоди такі короткочасні включення значно поліпшать атмосферу в приміщенні і зашкодять появі цвілі.

Крім цього важливого фактора у інверторних моделей є додаткові переваги:

  • З успіхом замінюють обігрівальний прилад.
  • На відміну від останніх, кондиціонери повністю безпечні для оточуючих.
  • Висока ціна швидко окупається економією електроенергії і тривалим терміном експлуатації.

Обираючи кондиціонер зверніть увагу

Експерти з компаній, що займаються монтажем кліматичної техніки, радять звертати увагу на деталі. Прилад повинен мати теплий піддон для збору рідини. Щоб зовнішній блок взимку не перетворювався в замет, потрібне автоматичне розморожування.

Важливу роль відіграє наявність плавного регулювання швидкісного режиму. Це забезпечує відповідний взаємний теплообмін. І головна деталь – під час монтажу кондиціонера з інвертором, пам'ятайте, що довжина магістралі має бути не менше п'яти метрів.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)