Фурнітура для висувних меблів: особливості та види

Фото ілюстраційне

Телескопічні направляючі на viyar.ua – сучасні комплектуючі для відкривання без зусиль будь-яких меблевих конструкцій, включаючи дуже важкі.

Майже кожен меблевий предмет має висувні шухляди, тому кулькові напрямні затребувані серед виробників меблів. Розберемося з їх сферою застосування і особливостями вибору.

Особливості телескопічної системи

Кулькові елементи мають простий пристрій, що складається з металевих рейок, кульок, обмежувачів із пластику або сталевого сплаву.

Купуючи телескопічні направляючі в «ВіЯр», ви купуєте технологічний, довговічний товар. Вони працюють за принципом телескопів: 2 рейки різного розміру входять одна в іншу. Між деталями розміщені маленькі кульки, стопором служить виступаючий край рейки.

Схема: viyar.ua

Види кулькових напрямних

У компанії «ВіЯр» можна купити телескопічні направляючі з меблевим доводчиком за найкращою ціною в Києві з доставкою по Україні. Доводчик купують для комфортного і плавного ходу шухляд. Каталог магазину представляє і інші варіанти систем, меблевої фурнітури.

Доводчик – це механізм, який встановлюють на шухляди і дверцята шаф для плавного та безшумного їх закривання.

Висувні системи ділять на категорії за функціоналом, технічними параметрами:

  • на цілісні і розбірні по влаштуванню механізму;
  • багато- і 2-секційні – за кількістю ступенів;
  • багато- і 1-рівневі.

Монтаж телескопів здійснюється в пазах або бічних частинах. Моделі, які неможливо розібрати, коштують дешевше аналогів, тому що розбірні рейки складніше виробляти.

Фото: viyar.ua

Сучасні напрямні на «ВіЯр» продаються в будь-якому колірному виконанні, наприклад, сталевого, чорні або відтінки жовтого цинку. Матеріалом з якого роблять кульки – нейлон, сталь. На нейлонових кульках шухляди тихіше відкриваються.

Виробники меблів на основі кулькової фурнітури створюють більш складні меблеві конструкції:

  • тандембокси з декількома рівнями і висувними механізмами;
  • метабокси – поодинокі висувні відсіки ящикового типу.

Кульковий варіант вимагає менше зусиль на висування конструкції, рідше заклинює від перекосу.

Такий «телескоп» відрізняється довговічністю, надійністю, практичністю, високою універсальністю, широкою функціональністю, високими споживчими якостями, підвищеною плавністю ходу, витримує високі навантаження. 

Саме ця категорія комплектуючих рекомендована для офісних столів.

«Телескопи» для письмових столів

Для письмових столів підходять звичайні роликові системи, які вдвічі дешевші за кулькові системи. Система роликів висуває ящики повністю або частково.

Для повноцінної експлуатації механізмів потрібен правильний монтаж.

Пристрої дозволяють відкривати шухляди безшумно, плавно. Сталевий профіль відрізняється стійкістю до зносу. Велика частина фурнітури оснащена роликами з пластмаси.

Якщо у вас залишилися питання, зателефонуйте в компанію «ВіЯр». Наші фахівці із задоволенням проконсультують про тонкощі вибору меблевої фурнітури, дадуть відповідь на всі питання про продукцію.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)