Гарний та простий номер телефону – запорука вашого успіху!

«Зустрічають по одежі, а проводжають по розуму» -— одвічна народна мудрість. Цього принципу варто дотримуватись в усіх сферах життя. Навіть якщо ви вирішили вибрати номер телефону, і не важливо чи це для компанії, чи в особистих цілях.

Гармонійне поєднання цифр, що легко запам'ятовується, стане частиною вашого іміджу — особистого і професійного. 

Як вибрати номер телефону, щоб це позитивно впливало на розвиток бізнесу?

Гарний номер та прибутковість бізнесу — це частково взаємопов‘язані поняття. Клієнти точно не телефонуватимуть на номери, яких не зможуть пригадати. 

Телефонні номери, що легко запам'ятовуються, сьогодні зустрічаються часто, і це не дивно: 

  • вони привертають увагу потенційного клієнта;
  • спонукають його звернутися в компанію;
  • легко запам’ятовуються для подальшого використання.

Як стверджують дослідження психологів, люди охочіше дзвонять на гарні номери, ніж на звичайні. Гарний номер здатний підвищити затребуваність та інтерес до абонента, який ним володіє.

Тому не дивними є й результати маркетингових досліджень, які демонструють, що на гарний телефонний номер відбувається в середньому на 30% більше дзвінків, ніж на звичайний. Тож гарний набір цифр у номері можна розглядати як вигідну інвестицію у власну рекламу чи розвиток бізнесу загалом.

Як відомо, власниками гарного номера абоненти не стають випадково. Варто зазначити, що купівля такого номера — задоволення не з дешевих. Тому, побачивши гармонійну комбінацію цифр, можна зробити висновок про те, що ви маєте справу з серйозною людиною чи компанією.

Зауважимо, що гарні номери — це лише 5% всіх телефонних номерів, а отже — його валасник наділений ексклюзивністю. Серед організацій, які найчастіше вдаються до купівлі гарного номера, виділяють:

  • служби доставки;
  • таксі;
  • вантажоперевезення;
  • довідкові служби;
  • сервісні центри;
  • гарячі лінії.

Доволі часто вибрати гарний номер телефону хочуть й прості абоненти, і оператори цілком задовольняють це бажання. 

Де можна вибрати номер телефону?

Гарні номери пропонують оператори стільникового зв'язку, спеціальні магазини красивих номерів, а також великі компанії, що пропонують цілий перелік послуг телефонії. На сайті інтернет-магазину Kyivstar представлена покрокова інструкція як отримати гарний номер, що потрібно для його купівлі.

Можна навіть самому «скласти» свій майбутній номер. Також на порталі ви знайдете відповіді на найчастіші запитання та багато цікавої інформації.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте