«Я тобі цього не простю»: на Рівненщині редакторка газети звернулася в поліцію через дзвінок, який розцінює як погрозу

Редакторка Зарічненської районної газети «Полісся» (Рівненська область) Тамара Алексіюк звернулася в поліцію через телефонний дзвінок директора ДП «Зарічненський лісгосп» Сергія Киркевича
Джерело
Фото з особистої фейсбук-сторінки Сергія Киркевича та газети «Полісся»

4-го лютого редакторка Зарічненської районної газети «Полісся» (Рівненська область) Тамара Алексіюк звернулася в поліцію через телефонний дзвінок директора ДП «Зарічненський лісгосп» Сергія Киркевича, який вважає погрозою.

Про це Тамара Алексіюк повідомила представниці ІМІ в Рівненській області Антоніні Торбіч.

За словами редакторки, 1 лютого на сторінці газети у Фейсбуці була опублікована інформація про те, що «Грабіжники зрізали п’ять дубів». Напередодні подібна інформація з’явилась і в друкованому варіанті газети «Полісся».

Наступного дня Тамарі Алексіюк зателефонував керівник районного лісгоспу Сергій Киркевич.

– Я прийняла дзвінок, у мене підписано, що це Киркевич, – розповіла Тамара Алексіюк. – Його розмова: «Гнатівна, ти сука, сука ти. Що ти наробила в інтернеті? Я тобі цього не простю».

Як зазначає журналістка, говорив він дещо на підвищеному тоні, неспокійно. Після цих слів, за словами редакторки, зв’язок перервався. Водночас запису розмови у редакторки немає.

Тамара Алексіюк зазначила, що спілкування на «ти» у них раніше не було:

– Знайомі по роботі, але в нас не особисті взаємовідносини, що ми можемо на «ти» собі говорити.

Фраза «Я тобі цього не простю» стурбувала редакторку:

– В якій формі «не простю»? Що від цієї людини очікувати далі? Якщо він дозволяє так собі говорити, то ця людина може що хоч зробити. То я собі буду сидіти й гадати, в якій-то формі він мені не простить? – каже Тамара Алексіюк.

Щоб захистити себе, Тамара Алексіюк звернулася в поліцію, написала заяву.

– Я статті [Кримінального кодексу України, за якою прошу розслідувати цей випадок] не вказувала, просто описала ситуацію як було, як обзивав словами і висловився, що не простить, – розповіла вона.

Також редакторка зауважила, що критичні матеріали про вирубування дерев пише не вперше.

Директор ДП «Зарічненський лісгосп» Сергій Киркевич підтвердив для ІМІ, що дзвонив редакторці. Проте, за його словами, в жодному разі не погрожував, а також завжди спілкувався нормально і просив писати правду.

– Я до неї ставлюся нормально, просто хай вона пише правду, – каже посадовець. – Вона бреше і бреше [у статтях, де згадує порушення лісгоспу]

На запитання про його фразу, що не простить їй, керівник лісгоспу відповів: 

– Ні, ні, ні! Я ж дорослий дядько. Я ж знаю, що вона може записати.

Сергій Киркевич зазначив, що його обурила, зокрема, і публікація про зрізані дуби.

– Це дуби не наші зовсім. Дуби – на кладовищі. Сільський голова дав дозвіл зрізати. До чого лісгосп до тих дубів?! – каже він.

Також Киркевич зазначив, що це не перша публікація в газеті «Полісся», через яку він обурюється. За його словами, близько місяця тому в газеті писали, що лісгоспи відправляють машини з деревиною без документів.  

– Такого бути не може! Щоб лісгосп відправив машину без документів! – сказав він.

Крім того, Сергій Киркевич стверджує, що звертався до редакторки з проханням, щоб вона, пишучи звинувачувальні публікації щодо дій лісгоспу, висвітлювала і його позицію.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте