На Рівненщині напали на журналістів через зйомку бурштиновидобутку

Журналістка Юлія Павленко пише заяву в поліції. Оператор Владислав Кругляк знімає на телефон, бо зловмисники у балаклавах відібрали картку пам‘яті з камери.
Джерело
Селфі Дмитра Леонтіюка, поширене на його ж фейсбук-сторінці

Ввечері 15 травня на знімальну групу телеканалу «Рівне-1» напала група чоловіків при спробі зняти на відео нелегальний бурштиновидобуток. Це сталося на Сарненщині, за селом Федорівка, дорогою на Гальбин. Знімати приїхали журналістка  Юлія Павленко та оператор Владислав Кругляк.

Про це представниці ІМІ в Рівненській області розповів журналіст ТК «Рівне-1» Дмитро Леонтіюк. Він, дізнавшись про напад, поїхав до колег щоб з'ясувати подробиці та допомогти.

За словами журналіста, колеги розпочали зйомку коли помітили, що на клондайк підвозять помпи.

– Почали наші знімати, підлетів мікроавтобус, – розповідає Дмитро Леонтіюк. – Група біля 10-ти чоловік. Погрожували, намагались відібрати камеру. Відібрали флешку з відео. Зрештою відпустили.

Наразі журналісти пишуть заяву в райвідділку поліції про перешкоджання журналістській діяльності – 171 стаття Кримінального кодексу України.

Нагадуємо, поки що на Рівненщині жодне кримінальне провадження, відкрите щодо перешкоджання журналістській діяльності, не дійшло до суду. Усі закривалися на етапі досудового розслідування.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте