Публікації
Подзвонити в реєстратуру, записатися до лікаря на конкретний час, прийти на прийом і отримати бажані послуги?
Публікації
Іноземці ще не скоро скуплять українську землю, а, може, ніколи цього не зроблять.
Публікації
Повна відповідь міністерки охорони здоров'я України Зоряни Скалецької на питання про низьку зарплату медбригад «швидких» (текст і відео).
Публікації
Збільшити штат медсестер і передати їм деякі функції лікарів. Дати водіям «швидких» додаткову роботу, якщо ті хочуть більші зарплати.
Публікації
У 2020-му в Україні можуть ліквідувати ще радянську адміністративно-територіальну систему.
Публікації
«Зваблива шатенка стала новою речницею голови Рівненської ОДА» – новину з таким заголовком оприлюднили 14-го січня на місцевому сайті «Рівне вечірнє».
Публікації
На Рівненщині досі розслідують розкрадання майна в рівненському територіальному управлінні судової адміністрації.
Публікації
Підозрюваний у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України Ярослав Гранітний клопоче про відвід суддів Рівненського апеляційного суду, а його адвокат хоче перенести засі
Публікації
Комітет Верховної ради з питань податкової та фінансової політики підтримав скасування пільги, яка давала можливість додаткових мільярдів гривень прибутку олігарху Рінату Ахметову.
Публікації
Це сюжет про зарплати тих, хто рятує життя, про зарплати, яких вистачає на обіди. Про чергування, після яких багато хто йде не відпочивати, а на пошуки другої, або і третьої  роботи.
Публікації
У грудні 2019-го 81-го українця звільнили з полону бойовиків. Водночас 127 громадян, зокрема українців, передали бойовикам.
Публікації
Розповідаємо про аргументи сторін
Публікації
Сьогодні, 13 січня, останній день подання заявок на конкурс до Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС).
Публікації
Четвертий рік прокурору Андрію Таргонію вдається уникати правосуддя, але нині з’явилася надія, що його справу нарешті почнуть розглядати.
Публікації
Він має початися у квітні 2020-го і стосуватиметься закладів спеціалізованої медичної допомоги – лікарень