«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user Kuzmichova
Директорка РОЧБО «Серце дітям України»

Як музика допомагає благодійності

Благодійній організації «Серце дітям України» 10 років.

«Добродійка співзвуч»

10 років – це гарний привід озирнутися назад і подивитися, що ми зробили. Описувати наші досягнення я не хочу, а от познайомити Вас з нами та розкрити Вам закуліcся благодійності дуже хочу.

Частина 1. «Добродійка співзвуч».

Одна моя знайома, креативна Олексакндра Товкайло, назвала мене «Добродійкою співзвуч» . Багато змісту вона вклала в ці два слова, всього і не розповісти, але трішечки відкрию закулісся…

Моя історія благодійності склалась по особливому. Деяких читачів моїх дописів турбує поєднання музиканта і керівника благодійного фонду. Так я дійсно музикант та вчитель класу сопілки. Закінчила Львівську державну музичну академію. І саме музика привела мене на шлях благодійності.

Я пишаюся своєю освітою, адже вона мені дала надзвичайну фундаментальну здатність працездатності, аналітики, виплеску емоцій і заощадження сил. Всі ці риси є основною рушійною силою в благодійності:

Працездатність.

Для того щоб твір тривалістю декілька хвилин зазвучав в вашому серці, музикант працює 4- 5 годин щодня, протягом декількох місяців. Робота керівника фонду – це готовність працювати понад нормовано, з самого ранку до ночі, бо ті, хто потребує допомоги на годинники не дивляться.

Правда бувають і кумедні ситуації, рекорд дзвінка прохання про допомогу був о 5.30 ранку.

З переляку хапаєш телефон, відразу думаєш може з рідними щось сталось. Дякувати Богу все виявилось банальніше . Жіночий голос пита, чи це соцстрах і чи ми дамо пральну машинку. На питання, чи ви дивились на годинника, прозвучала геніальна відповідь «А що ся стало, не хочете памагаті так і скажіть».

Мій чоловік жартуючи, промурликав: «Ну так, ранкова дойка закінчилась. Видно молока бурьонка мало дала)))» . 

Аналітика.

Щоб не на дарма тренувати лише біглість пальців, а твір мав естетичну цінність, включаєш слуховий аналіз, тактильний, розумовий, а ще емоційний.

Без аналізу, де ти є і розуміння, куди ти рухаєшся, нічого не буде.

Якщо в тебе нема аналітичного критичного мислення, ти застрягнеш і не будеш нікому цікавий. Після глибокої аналітики себе самого вся інша аналітика - це в більшій мірі зрозумілі алгоритми, які можна вивчити при бажанні, плюс співставлення цифр.

Складання бюджетів, маючи чіткі данні, аналізування особливостей обладнання тощо – це зрозумілі дані. Маючи бажання, мету, місію просто це робиш. 

Виплеск емоцій і заощадження сил – це неймовірний навик, який подарувала мені сцена.

Працюючи над твором на репетиції, ти маєш постійно контролювати свої емоції, адже виплеск емоцій має статися на сцені. Щоб не згоріти в благодійній роботі відбувається той самий контроль, адже картини, що я бачу в своїй роботі – це не для слабкої психіки.

Для того, щоб найти адекватне рішення допомоги, долаючи емоційні, ти маєш бути раціональною. Емоційне згоряння – це найнебезпечніший ворог нашої роботи. Без заощадження сил та емоцій ніяк не обійтись.

Саме сцена закордоном познайомила мене з людиною і організацією, яка вже 10 років є нашим партнером і дала старт нашій діяльності, і основну підтримку наших проектів. 

А головне благодійність – це реалізація мрії бути корисною тут і зараз.

Ця мрія допомагала розібратися і з діагнозами підопічних, і з медикаментами, і з медичним обладнанням, і навіть з ремонтними роботами. Неважливо, яка у Вас освіта, важливо бути самим собою і прагнути розвиватися щодня.

Я музикант та керівник благодійної організації. Саме це поєднання дає можливість творити співзвуччя здорового, креативного та прогресивного життя дітей.

Люблю свою роботу!

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте