Каршерінг або оренда авто: що краще і вигідніше

Відсутність особистого транспорту в сучасному світі перестало бути проблемою. Щоб дістатися до пункту призначення, можна звернутися в службу таксі або на час стати володарем власної машини.

Другий варіант дозволить відправитися в подорож по місту або країні, забезпечить пересування з максимальним комфортом.

Як стати володарем машини, якщо покупку ви поки не розглядаєте? Є два варіанти: оренда або каршерінг. Пропонуємо ознайомитися з перевагами кожного, щоб вибрати найвигідніший і зручний.

Особливості та переваги оренди

Оренда машини – прекрасна можливість стати володарем транспортного засобу на короткий або тривалий термін: від доби до місяця і більше. І важливий такий цікавий нюанс: чим довше, тим вигідніше.

На сайті https://narscars.com.ua/ua/lviv-r6 прокат авто у Львові та інших містах країни реалізується компанією NarsCars. Вона пропонує величезний вибір моделей різного класу, гарантує справність машин, надає вигідні, доступні тарифи.

Послуга «машина напрокат» буде актуальна для туристів і гостей міста, бізнесменів, які приїхали з ділових питань, автомобілістам, чиї транспортні засоби знаходяться на ремонті. Ви можете звернутися в сервіс, якщо підбираєте модель для покупки і хочете провести довгостроковий тест-драйв.

Ключові переваги класичної оренди:

  • багатий автопарк, великий вибір транспортних засобів різного класу, можливість підібрати машину для бізнес-поїздок або подорожей. Машини надаються у відмінному стані, чисті і заправлені;
  • цілодобова підтримка. На зв'язку з клієнтами менеджери, які дадуть відповідь на будь-які питання;
  • гарантія справності. Компанії, які дорожать своєю репутацією, стежать за станом транспортних засобів. Машини регулярно проходять діагностику і то, використовуються якісні витратні матеріали та оригінальні запчастини;
  • додаткові послуги для максимального комфорту. При необхідності ви можете попросити про встановлення дитячого крісла, GPS-навігатора, відеореєстратора;
  • співпраця на підставі договору. У документі фіксуються всі деталі угоди.

Щоб взяти авто в оренду, необхідно надати мінімальний набір документів: паспорт, водійське посвідчення, ІПН.

Компанії висувають всього дві вимоги до орендарів: Вік від 23 років і мінімальний досвід водіння 2 роки.

Все максимально просто. І авто на короткий або тривалий термін – у вашому розпорядженні, а всі напрямки країни – відкриті для вас.

Каршерінг: що це і які його особливості

Каршерінг – короткостроковий вид оренди транспортного засобу. Оплата стягується щохвилини. Це зручно, коли вам потрібно дістатися з однієї частини міста в іншу. Ключова умова: заборонено залишати межі населеного пункту.

Процес оформлення автоматизований. Він здійснюється через додаток. У вас немає прив'язки до часу – ви можете взяти машину напрокат в будь-який час дня і ночі. Все, що Вам необхідно, – додаток, через який бронюється транспортний засіб, і прив'язана карта, з якої списується оплата.

Неможливість покинути межі міста – не єдиний недолік такої послуги. Взяти і залишити машину ви можете тільки на відведених майданчиках. І часто вони знаходяться далеко від вас, і до них доведеться добиратися пішки або на громадському транспорті.

Що вибрати – вирішувати вам. Щоб просто дістатися до пункту призначення в межах міста, можна взяти машину через каршерінг. Якщо ж ви хочете подорожувати, потрібні авто представницького класу і максимальний рівень комфорту, краще орендувати транспортний засіб.

А щоб отримати максимум переваг від угоди, скористайтеся послугами компанії NarsCars.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)