Коли очікувати на ринку революційний MacBook Pro: в мережі з’явилася інформація про ймовірні строки виходу нового ноутбука Apple

Здивувати фанатів продукції Apple тривалим очікуванням появи чергової новинки на ринку (чи, принаймні, анонсу) не так вже й легко. Поціновувачі розробок «Яблука» вже давно звикли чекати, уявляти та прогнозувати.

Однак, цього разу прихильникам MacBook доведеться запастися терпінням – якщо вірити інформації в мережі, очікувати виходу революційного MacBook Pro з великим екраном доведеться як мінімум 2 роки.

Якщо раніше аналітики заявляли, що оновлений ноутбук з’явиться вже наприкінці 2019 року, то наразі від них можна почути зовсім іншу інформацію.

Так, зокрема, відомий аналітик Мін-Чи Куо, який вже неодноразово ділився правдивими прогнозами щодо техніки Apple, вніс корективи у свої попередні прогнози і заявив, що повністю оновлений лептоп від купертинівців буде анонсований у першій половині 2021 року.

Яким саме буде ноутбук і чим він відрізнятиметься від своїх попередників – достеменно невідомо. Ознайомитися з актуальним асортиментним рядом, та дізнатися, як з роками вдосконалювалися ноутбуки Apple можна в shonada.

Що відомо про довгоочікуваний оновлений MacBook Pro?

Звичайно, зі стовідсотковою впевненістю стверджувати, що новий ноутбук з’явиться в продажу саме у 2021 році поки що неможливо.

Однак, якщо вірити твердженням про те, що MacBook Pro буде повністю змінено (починаючи дизайном і закінчуючи «залізом»), тривалий строк роботи над новинкою не викликає жодного здивування.

  • Візуальні характеристики. Аналітики запевняють, що зовнішній вигляд пристрою буде змінено до невпізнаваності. Проте, яких саме метаморфоз слід очікувати, схоже, знають лише дизайнери Apple. Звичайно, інноваційний дизайн стане одним з найголовніших сюрпризів для майбутніх власників революційного гаджета.

  • Новий дисплей. Перш за все оновлений MacBook Pro стане найбільшим ноутбуком Apple (якщо не враховувати 17-дюймові моделі, продажі яких припинилися в 2012 році). Діагональ революційного лептопа сягатиме від 16 до 17 дюймів. Крім того, зміниться і технологія виготовлення дисплея – ноутбук буде оснащено mini-LED-екраном.

  • Відсутність проблем та помилок. В MacBook Pro 2021 року випуску компанія Apple точно позбудеться тих помилок та збоїв, з якими довелося зіштовхнутися власникам попередніх моделей.

Чи повністю збудуться всі прогнози аналітиків, чи правдивою виявиться лише їх частина, чи компанія Apple здивує зовсім неочікуваною презентацією – сьогодні це лише здогадки.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)