Коли потрібна заміна акумулятора MacBook

Джерело
apple-lab.com.ua

Кожна батарея ноутбука MacBook має обмежений ресурс циклів заряджання-розряджання. Так, для моделей починаючи с 2010 року випуску цей параметр дорівнює 1000 циклам. Для більш ранніх моделей – відповідно 300 чи 500 циклів. Коли кількість циклів наближається до свого граничного значення, батарею потрібно замінити. Розглянемо, у яких випадках потрібна зміна акумулятора MacBook та чому потрібно звертатися до сервісного центру.

Як дізнатися, що потрібна заміна акумулятора MacBook

Дізнатися про поточний стан акумулятора MacBook можливо програмним способом. Для цього потрібно виконати такі дії:

  • Натисніть і не відпускайте клавішу Option;
  • У верхньому лівому кутку дисплею клікніть на «яблуко».

Далі – «Інформація про систему» та «Електроживлення». Ви побачите інформацію про кількість циклів перезаряджання вашої батареї. Також дізнайтесь про повну ємність батареї. З часом акумулятор втрачає свою ємність. Потрібна зміна акумулятора MacBook, якщо це значення набагато відрізняється від того, що вказано в паспорті пристрою.

Джерело: support.apple.com

Розповсюджені причини заміни акумулятора MacBook

Якщо батарея вашого ноутбука вимагає заміни, звертайтесь в наш сервісний центр AppleLab. Практика нашої роботи показує, що встановлення нової деталі частіше всього потрібне у таких випадках:

  • здуття батареї ноутбука;
  • використання неоригінального зарядного пристрою;
  • використання MagSafe від іншої моделі комп'ютера;
  • механічне зношування.

Причини здуття батареї можуть бути різноманітні – від заводського дефекту до неправильного використання. Встановити причину може тільки кваліфікований майстер сервісного центру AppleLab.

Є ціла низка ознак, завдяки яким ви можете припустити, що батарея здулася. Наприклад, стрілка курсору сама по собі переміщається по екрану, трекпад ноутбуку не натискується, інколи буває навіть зовнішня деформація корпуса.

Використання неоригінального зарядного пристрою також може прискорити смерть вашої батареї. Китайські «поробки» всередині набагато простіші, ніж оригінальні зарядні пристрої Apple. В результаті вони просто не можуть забезпечити всі параметри вихідної напруги та сили струму.

Різні моделі ноутбуків Apple потрібно живити зарядними, розрахованими на різну напругу. Користувацька помилка може призвести не тільки до проблем з акумулятором, але й до поломки всього ноутбука.

Використання органічних матеріалів у виробництві компанією Apple має і зворотній бік. Поверхня проводу часто рветься та облазить, конектор може окислитись під дією вологи.

Якщо з батареєю вашого ноутбука проблеми, не намагайтесь замінити її своїми силами. Віднесіть комп'ютер разом з зарядним пристроєм в сервісний центр ремонта MacBook. Спеціалісти AppleLab швидко оцінять проблему та запропонують шляхи її вирішення.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)