Консерви для кішок: які вони бувають і як вибрати

Джерело
Ілюстраційне фото з springborovet.com

Домашні улюбленці, особливо такі чарівні, як кішки, заслуговують найкращого. Харчування – це основа здоров'я вихованця, тому відповідальні господарі намагаються за цим стежити і купують своєму котику тільки найкращі консерви.

На сторінці https://www.zootovary.com/konservy-dlja-koshek-c-23_99.html представлений широкий вибір таких зоотоварів, але як вибрати саме те, що підійде конкретній кішці?

Якщо у улюбленця немає якихось проблем зі здоров'ям, йому можна купити універсальний варіант. Власники породистих котиків зазвичай вважають за краще спеціальні консерви – на упаковці з таким кормом обов'язково вказується порода, для якої він призначений. Необхідність в такому розподілі обгрунтована тим, що кожна порода кішок має індивідуальні потреби в поживних речовинах.

Крім того, практично у кожного поважаючого себе виробника, крім звичайних кормів для дорослих кішок, є продукція для особливих категорій тварин: кошенят (зазвичай це суфле, паштети і рагу з більш дрібними шматочками); стерилізованих котів (через підвищений ризик ожиріння такі консерви менш калорійні, а баланс поживних речовин зміщений в бік зменшення кількості жирів), літніх тварин (ці консерви теж містять менше жирів і мають більш дрібну текстуру).

Допоможе вибрати консерви ветеринарний лікар або консультант спеціалізованого магазину. Але власник і сам може правильно вибрати лікувальний корм для кішки, оскільки на пакуваннях є спеціальне маркування, тож це не складно.

Також при виборі важливо визначитися з перевіреним і надійним виробником. Не варто піддаватися гучним рекламним компаніям, які настирливо рекомендують низькоякісні і дешеві консерви. Такий раціон можна використовувати тільки в крайньому випадку протягом нетривалого часу, інакше він може зашкодити вихованцеві та створити проблеми зі шлунком.

В ідеалі пакетик або консерви мають містити всі необхідні компоненти. Це м'ясо (або продукти його переробки), амінокислоти, рослинна сировина (це може бути картопля, кукурудза тощо, але найчастіше такі деталі в складі не уточнюються), вітаміни К, А, Д, Е, таурин, залізо, мідь, марганець, цинк, кислоти омега-3 і омега-6.

Найкраще звернути увагу на продукцію преміум і суперпреміум класу, а якщо фінанси дозволяють – класу холістік (всі інгредієнти повністю натуральні – без штучних добавок і консервантів, ароматизаторів і барвників), це найкращий варіант.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте