Котли Altep – ефективна система опалення

Домогтися максимального комфорту в своїй оселі мріє кожен. Зробити це можливо, подбавши про ефективну систему опалення. Серед великої різноманітності опалювальної апаратури особливою популярністю користуються твердопаливні котли Альтеп.

Ознайомитись з повним каталогом товарів компанії-виробника можна на сайті https://altep.ua/catalog.

Саме твердопаливні котли Альтеп стають оптимальним варіантом, коли власники не мають можливості для забезпечення опалення підключитися до газової мережі і користуються зрідженим газом, або не хочуть опалюватися електрикою через дорожнечу цього способу.

Європейська якість цих унікальних за своїм устроєм і функціоналом котлів досягається завдяки новітнім розробкам конструкторського бюро українського підприємства «Альтеп – Центр».

Обладнання, яке впускається на підприємстві, є поєднанням надійності, безвідмовності, простоти обслуговування і зменшення витрат на отримане тепло.

Крім основної продукції – твердопаливних котлів – завод випускає: теплоакумулятори, блочно-модульні котельні, пеллетні котли, бункера для твердопаливних котлів та інше обладнання.

Про компанію

З самого початку роботи (2008 рік) компанія, несучи відповідальність за якість продукції і зобов'язання перед покупцями і партнерами, зарекомендувала себе як надійний виробник.

Підприємство має потужну виробничу базу з замкнутим циклом виробництва, де всі виробничі дільниці спеціалізовані за типом товару, і процес виробництва здійснюється на автоматизованих і роботизованих лініях.

Продукція компанії відповідає стандартам якості України і Європи.

Основні переваги продукції

Головним завданням компанії є забезпечення попиту на сучасне високонадійне і енергоефективне обладнання, здатне функціонувати в найнесприятливіших умовах не тільки в Україні, але і в Білорусії, Румунії, Молдові.

До основних переваг «Альтеп-центру» відносяться

  • Висока якість продукції за розумною ціною.

  • Простота експлуатації.

  • Сервісна служба працює 24 години 7 днів на тиждень.

  • Широкий асортимент дає змогу вдовольнити потреби, як для комерційних споживачів, так і приватних осіб.

  • Супровід замовлень та консультація високопрофесійними фахівцями компанії.

  • Найкоротші терміни доставки товару.

  • В процесі виробництва велика увага приділяється його екологічності і відповідності діючим міжнародним екологічним стандартам. Компанія «Альтеп-Центр» щорічно проходить сертифікацію продукції, що дає змогу підтвердити високий рівень її якості, надійності на безпечності.

На сьогодні продукція «Альтеп –Центру» впевнено утримує лідерські позиції на ринку України.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)