Квасилівські депутати таки виділили землю для матері онкохворої дівчини

Маленька перемога для сім'ї 17-річної Віки

Донька і мама надіються, що землю не доведеться продати, щоб Вікторія могла там посадити полуницю
Джерело
«Четверта влада»

8-го листопада на сесії Квасилівської селищної ради за виділення земельної ділянки для матері онкохворої Вікторії Струк проголосували всі присутні депутати.

Після публікації «Четвертої влади» про те, як депутати Квасилівської селищної ради виділили землю священику і відмовили матері 17-річної онкохворої дівчини в когось прокинулась совість.

Про цю історію читайте в публікації «Онкохворих дітей багато, а священик один: пріоритети квасилівських депутатів».

Зрештою депутати відшукали іншу ділянку, щоб допомогти онкохворій дівчині.

Селищний голова Степан Горбатюк каже: зважаючи на непросту ситуацію, родині вирішили віддати одну із ділянок, які не продалися на аукціоні.

Цю землю, за його словами, двічі виставляли на продаж, втім ніхто не відгукнувся. Тож ділянці вже присвоєно кадастровий номер лишилося тільки її оформити.

– Знаєте, Бог на світі є, – зі сльозами щастя поділилася з нами хорошою новиною Наталія Струк. – Тепер я маю майже дев’ять соток землі по сусідству зі священиком Ігорем Кучеруком. Житимемо з ним через хату.

Наталія Струк вдячна, що депутати таки погодились допомогти

– А що будете тепер робити з цією ділянкою? – журналістка.

– Поки що мені треба її оформити, а там вже буде видно. Якщо лікування не підійде, треба буде терміново їхати до Туреччини, лягати в лікарню. А це чималенькі гроші – мені жоден фонд не допоможе. Я тоді її продам.

Але дай Боже, щоб мені це не знадобилася. Віка давно мріє вирощувати полуницю на своєму городі. Сподіваюсь, що мені не доведеться її продавати, бо це наша сімейна мрія.

Я дуже вдячна селищним депутатам. Рада, що вдалося достукатися до їхніх сердець і моїй донечці таки відшукали ділянку.

Попри приємну новину, дівчинка все ж потребує значних коштів на лікування. Тож всі небайдужі можуть допомогти Вікторії Струк і переказати для неї кошти.

Банківські реквізити матері Вікторії:

5168 7422 0980 0923

Приватбанк

Отримувач: Струк Наталія Сергіївна

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте