«Лісовий квартал» – спосіб втекти від міської метушні

Життя у мегаполісі безсумнівно надає велику кількість можливостей для людини, але таке життя має свої негативні наслідки. Шум автомобілів та вихлопні гази негативно впливають на здоров’я, тому виникає велика спокуса втекти в тихе місце поблизу лісу або озера.

Житловий комплекс «Лісовий квартал» створений для того, щоб забезпечити своїх мешканців максимальним комфортом.

В чому ж полягає комфорт? Житловий комплекс розташований у Броварах, майже біля столиці України (в 2-3 кілометрах від Києва) та біля чудового соснового бору.

Така близькість до Києва дозволяє без проблем працювати у місті, а проживати у «Лісовому кварталі». До того ж тут присутня транспортна розв’язка, яка дозволяє добратися до Києва всього за 15 хвилин.

Якщо ви хочете купити квартиру в Броварах, то це можна зробити на  офіційному сайті.

Окрім цього, комплекс розташований біля чудового соснового бору. Це дає можливість зібратися на вихідних на пікнік, влаштовувати ранкові проміжки або просто гуляти по лісу дихаючи свіжим лісним повітрям.

Особливості інфраструктури

«Лісовий квартал» – це невеликий комплекс будівель, розташованих один біля одного. Житловий комплекс знаходиться поблизу важливих будівель, наприклад школи, декількох супермаркетів та торговельних центів.

Витративши декілька хвилин, можна потрапити до Соснового парка та Парка Перемоги. Це дуже зручно для сімей, у яких є діти, або які дуже люблять проводити разом час на свіжому повітрі.

Відносно компактне розміщення будівель комплексу формує комфортні двори, у яких можуть гуляти діти. Поблизу комплексу знаходиться велика кількість різноманітних кафе та ресторанів, у яких можна комфортно та спокійно провести свій вільний час.

Ми пропонуємо великий вибір однокімнатних, двокімнатних та трикімнатних квартир по доступнім цінам.

Чому саме ми?

Житловий комплекс «Лісовий квартал» має низку переваг.

Кожна будівля має окремий хол, який знаходиться на першому поверсі. Кімната виконана у приємних тонах з м’яким освітленням. Окрім житлових приміщень, на першому поверсі будівлі розміщені офісні приміщення, які здаються в оренду.

Наші будівлі можуть похизуватися високоякісною теплоізоляцією. Це досягається завдяки якісному утепленню фасадів. Тепло та спокій зберігають металопластикові вікна з двокамерним склопакетом.

Для комфорту молодих сімей, на території комплексу будується новий дитячий садок, площа якого складає 2 тисячі квадратних метрів.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)