Майорова Наталія Олександрівна

Джерело
Фото надала Наталія Майорова

Депутатка Рівненської міської ради VIII скликання (2020-2025) від партії «Європейська солідарність». Членкиня постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю.

Біографія

Народилася 6 лютого 1983 року у селі Великий Олексин Рівненського району.

Освіта

1999-2004 роки – студентка економічного факультету Національного університету водного господарства та природокористування. Стала спеціалісткою з бухгалтерського обліку та аудиту (дані – з сайту «Рівне 1»).

2008-2009 роки – магістрантка Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука. Спеціальність – «Фінанси». 

У 2016-2018 роках в цьому ж університеті стала магістринею «Права».

З червня 2018 року, як вказано на її фейсбук-сторінці, навчається у «Свободна. Освітня платформа». Це «школа підприємництва та комунікацій», де проводять «очні та онлайн програми маркетингу, реклами, підприємництва і економіки, журналістики, комунікацій».

Наталія Майорова розповіла «Четвертій владі», що до повномасштабного вторгнення періодично проходила низку навчальних курсів на цій платформі.

Робота та політична діяльність

Грудень 2001 року-листопад 2002 року – бухгалтерка ТзОВ-фірми «Свіра».

Грудень 2002 року-травень 2010 року – головна бухгалтерка ТзОВ «Млинок». Однак з 2007 по 2010 була у декретній відпустці, розповіла «Четвертій владі» Наталія Майорова. 

Жовтень 2010 року-лютий 2014 року – головна бухгалтерка ТзОВ «Айс-Т».

Березень 2015 року-серпень 2016 року – головна бухгалтерка ТзОВ «БТ Продукт».

З вересня 2016 року по жовтень 2021 року – підприємниця. Займалася діяльністю у сфері бухгалтерського обліку й аудиту; консультування з питань оподаткування.

Фото надала Наталія Майорова

У 2020 році від «Європейської солідарності» стала депутаткою Рівненської міської ради VIII скликання.

З грудня 2020 року – членкиня постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю.

У 2020 році балотувалася також до Рівненської обласної ради, не пройшла.

У 2020 році була розпорядницею коштів поточного та накопичувального рахунків виборчого фонду Рівненської територіальної організації політичної партії «Європейська солідарність».

З 13 жовтня 2021 року до травня 2022 року була начальницею Управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради (ЦНАПу). Майорова замінила на цій посаді Наталію Хомич, яку звільнили, як писала «Четверта влада», незаконно, щоб «звільнити посаду для людини з партії “Європейська солідарність”». Майорова ж пішла з посади після того, як суд поновив Хомич.

З травня по вересень 2022 року була заступницею начальника Управління містобудування та архітектури Рівненської міської ради Дмитра Котлярова. Про це нам повідомила сама Майорова. Також додала:

– На той момент Дмитро Котляров був звільнений від виконання обов'язків у зв'язку із мобілізацією до ЗСУ.

Навесні 2023 року Майорова очолила Агенцію розвитку Рівного, але вже 3 листопада написала заяву на звільнення. Для «Четвертої влади» уточнила, що «звільнилася за угодою сторін».

З квітня 2023 року зареєстрована як приватна підприємниця у сфері бухгалтерського обліку й аудиту, консультування з питань оподаткування та у сфері права.

Родина

Чоловік – Майоров Юрій Валентинович. Полковник поліції. У деклараціях за 2015-2022 роки вказує, що працює у Головному управлінні Національної поліції у Рівненській області. Посада – заступник начальника слідчого управління – начальник відділу розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров'я особи. 

У декларації за 2023 рік до цієї посади додав, що тимчасово виконує обов’язки заступника начальника Головного управління – начальника слідчого управління. На цю посаду його призначили у жовтні 2023 року. 

Юрій Майоров. Фото – з сайту ГУНП в Рівненській області

З 2015 року декларує, що за сумісництвом працює старшим викладачем. У 2019 році уточнив, що працює у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем'янчука, який закінчила Наталія Майорова. За її словами він вже не працює в МЕГУ.

З 2021 року перестав вказувати, що викладає, але почав зазначати про своє членство в ГО «Спортивний клуб поліції Рівненщини «Тріумф». Її зареєстрували у 2019 році.

У 2015 році керував робочою групою у Рівненській області з прийому звернень щодо безвісти зниклих громадян та їх викрадення в зоні проведення антитерористичної операції, писали на сайті «Здолбунів City».

Син – Майоров Андрій Юрійович. Навчається у ліцеї, розповіла Наталія Майорова.

Батько – Клімчук Олександр Дмитрович. З грудня 1998 по жовтень 2014 року був ФОПом із оптової торгівлі цукром, шоколадом і кондитерськими виробами.

Людина з таким же ПІБ вказана членом правління благодійного фонду «Щит Рівненщини». Він діяв з 2008 по 2018 рік. Про цей фонд у 2013 році писало видання Gazeta.ua, згадувало його як фонд СБУ.

Зв’язок зі Службою безпеки можна прослідкувати й іншим чином. Керівником фонду був Патейчук Анатолій Миколайович. За даними аналітичної платформи YouControl, людину з таким же ПІБ перевіряли відповідно до закону «Про очищення влади». Тоді він займав посаду консультанта начальника управління в Управлінні служби безпеки України в Рівненській області.

– Людина з таким же ПІБ як у вашого батька була членом правління благодійного фонду «Щит Рівненщини»? То ваш батько чи його тезка? – журналістка.

– Не володію такою інформацією.

– Також людина на ім’я Клімчук Олександр Дмитрович є головним бухгалтером Рівненського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі. То ваш батько?

– За моєю інформацією, тато на пенсії.

Мати – Клімчук Лідія Миронівна, народилася 10 серпня 1961 року (дані – з її фейсбук-сторінки).

В опублікованих документах Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука за 2014 та 2021 роки вказана головною бухгалтеркою закладу. Про працю в МЕГУ вона вказала і на своїй сторінці у фейсбуці. Також зазначила, що навчалася у Міжгалузевому інституті управління. 

З 2005 по 2015 рік була підприємницею. Займалася діяльністю у сфері бухгалтерського обліку та аудиту. За даними аналітичної платформи Clarity Project, на квартиру, де реєструвались ФОПами батьки Майорової, у 2017-2018 роках була оформлена субсидія.

Як головна бухгалтерка Лідія Клімчук фігурує у трьох судових справах за 2017 рік.

У першій її оштрафували на 170 гривень. Тоді фіскальна служба виявила, що в університеті, де вона працює головною бухгалтеркою, занизили податок на прибуток.

У другій справі їй дали попередження, бо не утримала та не перерахувала до бюджету податку на доходи фізичних осіб.

На 85 гривень її оштрафували за те, що не подала у податкову службу «електронних копій розрахункових документів, які містяться на контрольній стрічці в пам'яті РРО». В усіх трьох випадках вона мала сплатити 320 гривень судового збору.

Також у 2020-2021 роках людина з таким же ПІБ судилася з питань спадщини. 

У 2020 році головна бухгалтерка МЕГУ Лідія Клімчук, на квартиру якої у 2017-2018 роках була оформлена субсидія, переказала до виборчого фонду рівненської територіальної організації партії «Європейська солідарність» 47 тисяч гривень.

45 тисяч гривень внесла до фонду і сестра Наталії Майорової Надія Грушевська.

У фейсбуці сестра Майорової вказала, що вчилася у Національному університеті водного господарства та природокористування.

У листопаді 2021 року Надія Грушевська оформилася підприємницею. КВЕД – роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу інтернет. У застосунку Get Contact видно, що люди знають Грушевську як посередницю у дитячому інтернет-магазині «Babysaleua».   

Надія Грушевська – власниця ТОВ «Рівне діджитал». Його зареєстрували у листопаді 2022 року. Основний КВЕД – інша діяльність у сфері інформаційних технологій і комп'ютерних систем. До листопаді 2023 року власницею товариства була Наталія Майорова.

– Чим займається ТОВ «Рівне діджитал»? – запитуємо в Наталії Майорової.

– Наразі я вже не маю стосунку до цієї юридичної особи.

– У 2020 році ваша мати, Лідія Клімчук, пожертвувала 47 тисяч гривень у фонд партії «Європейська солідарність». Вона працює головною бухгалтеркою у МЕГУ, звідки у неї ці гроші?

– Так, кошти перераховувала. З власних заощаджень, мабуть.

– Вносила 45 тисяч гривень у фонд партії і ваша сестра. То було її особисте рішення про внесок? Де вона на той час працювала?

– Так, родина підтримувала «Європейську солідарність» у передвиборчій кампанії 2020 року.  Сестра, якщо не помиляюся, працювала у  спортивно-оздоровчому комплексі.

Чоловік сестри – Грушевський Михайло Михайлович. У 2016 став ФОПом із виробництва інших виробів із пластмас. Виготовляє вироби на 3D-принтері. 

У жовтні 2020 року для людини з таким же ПІБ виплатили майже 6 тисяч гривень з виборчого фонду рівненської територіальної організації партії «ЄС».

Призначення – оплата за друк передвиборчої агітації. Розпорядницею рахунку виборчого фонду була Наталія Майорова.

У 2021 році Михайло Грушевський оплатив розробку оновленого плану зонування Рівного, який робили на замовлення Управління містобудування та архітектури. Про це йдеться у договорі щодо його розробки, який ми раніше отримали у відповідь на запит. Вартість роботи – 198 тисяч 583 гривні.

Свекор – Валентин Майоров. У фейсбуці вказав, що народився 14 серпня 1948 року.

У Базі патентів України вказано, що у 1997 році чоловік з таким же іменем запатентував спосіб налагодження покрівлі. 

У 1999 році заснував науково-спеціалізоване приватне підприємство «Гідрозахист». У 2007 році змінив назву на ПП «Науково-спеціалізована фірма “Гідрозахист”». Фірма зі статутним капіталом у 70 тисяч гривень за основним видом діяльності займається покрівельними роботами.

Також свекор вказаний керівником ще одного підприємства – ТОВ «Науково-виробнича фірма “Будтехсервіс”». Її зареєстрували у 1993 році. За даними платформи YouControl, у фірми – недійсне свідоцтво про державну реєстрацію. На платформі Clarity Project вказано, що за рішенням суду в 2003 році власнику анулювали свідоцтво платника ПДВ. Вид діяльності фірми – загальне будівництво будівель (нові роботи, роботи з заміни, реконструкції та відновлення).

Серед засновників «Буттехсервісу» є і свекруха Наталії Майорової – Майорова Тетяна Михайлівна. Вона народилася 31 січня 1962 року.

– Я правильно розумію, що Майорова Тетяна Михайлівна та Майоров Валентин Олексійович – ваші свекор і свекруха? Це ж вони засновували «Будтехсервіс»? – журналістка. 

– Так, це батьки мого чоловіка. Не володію інформацією щодо такої компанії.

– У вашого чоловіка є брати та сестри? Чим вони займаються?

– У мого чоловіка є сестра. На жаль, не володію інформацією, чим точно зараз вона займається.

Нерухомість

У 2010 році Наталія Майорова купила квартиру у новобудові на вулиці Казимира Любомирського у Рівному. Площа – 68 квадратів, вартість на дату купівлі – 141 тисяча 875 гривень.

У 2005 році отримала у спадщину будинок на 51 квадрат у Великому Олексині Рівненського району, дані – з реєстру нерухомого майна. Його та ще майже 24 сотки землі на батьківщині Майорової до 2018 року у своїх деклараціях вказував і чоловік Юрій. Проте в 2018 році зазначив за дружиною дохід від продажу нерухомого майна. У наступних деклараціях дані про будинок та землю у Великому Олексині не вказував.

Сам Майоров у 2012 році почав володіти 10 сотками землі у Білій Криниці, що біля Рівного. Вартість за останньою грошовою оцінкою – 5 тисяч 216 гривень.

– У майновому реєстрі вказано, що ви володієте будинком у Великому Олексині, але в декларації ви його не вказали. Не підкажете, чому його немає? – журналістка.

– На цей момент я не володію будинком у Великому Олексині, відчуження майна було у 2018 році.

Авто

Автомобіль у Майорової з'явився у 2016 році. Щоправда, за декларацією він належить її матері Лідії Клімчук. «Шкодою Рапід» 2013 року Майорова користується за довіреністю. Вартість авто не вказана, але на «АвтоРіа» ціни на такі автівки – від 3 тисяч 200 доларів (після ДТП) до 11 тисяч 600 доларів

Доходи та збереження

2015-й рік (із щорічної декларації чоловіка Юрія Майорова):

Наталія Майорова

  • 25 тисяч гривень – зарплата за основним місцем роботи.
  • 61 гривня – проценти.
  • 82 тисячі 559 гривень – спільна власність від продажу нерухомого майна.
  • 146 гривень – бонусні програми.
  • 66 доларів – збереження у «ВТБ банку».

Юрій Майоров

  • 110 тисяч 689 гривень – зарплата за основним місцем роботи.
  • 9 тисяч 961 гривня – зарплата за сумісництвом.
  • 69 гривень – проценти.
  • 12 доларів – збереження у «ВТБ банку».

2016-й рік (із щорічної декларації чоловіка Юрія Майорова):

Наталія Майорова

  • 31 тисяча 793 гривні – зарплата за основним місцем роботи.
  • 6 тисяч 100 гривень – дохід від підприємництва.
  • 47 гривень – бонусні програми.

Юрій Майоров

  • 111 тисяч 969 гривень – зарплата за основним місцем роботи.
  • 13 тисяч 154 гривні – зарплата за сумісництвом.
  • 63 тисячі 530 гривень – безкоштовне користування кредитним лімітом банківської картки.
  • 150 гривень – бонусні програми.

2017-й рік (із щорічної декларації чоловіка Юрія Майорова):

Наталія Майорова

  • 7 тисяч 11 гривень – зарплата за основним місцем роботи.
  • 42 тисячі 480 гривень – дохід від підприємництва.
  • 70 гривень – бонусні програми.

Юрій Майоров

  • 158 тисяч 237 гривень – зарплата за основним місцем роботи.
  • 12 тисяч 310 гривень – зарплата за сумісництвом.
  • 289 гривень – бонусні програми. 

2018-й рік (із щорічної декларації чоловіка Юрія Майорова):

Наталія Майорова

  • 94 тисяч 340 гривень – дохід від підприємництва.
  • 101 тисяча 200 гривень – дохід від відчуження нерухомого майна. Очевидно, від продажу будинку та майже 24 соток землі у Великому Олексині. 

Юрій Майоров

  • 197 тисяч 540 гривень – зарплата за основним місцем роботи.
  • 16 тисяч 276 гривень – зарплата за сумісництвом.
  • 319 гривень – бонусні програми.
  • 25 гривень – кешбек.

У лютому 2018-го року оформив кредит на 35 тисяч 318 гривень у «ПриватБанку».

2019-й рік (із щорічних декларацій Наталії та Юрія Майорових):

Наталія Майорова

  • 264 тисячі 500 гривень – дохід від підприємництва.
  • 5 гривень – бонусна програма від «ПриватБанку».
  • 28 гривень – бонусна програма від «Універсал Банку».
  • 4 гривні – проценти від «ПриватБанку».

Юрій Майоров

  • 255 тисяч 608 гривень – зарплата у Головному управлінні Національної поліції в Рівненській області.
  • 21 тисяча 645 гривень – зарплата у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука.
  • 128 гривень – бонусна програма від «ПриватБанку».

2020-й рік (із щорічних декларацій Наталії та Юрія Майорових):

Наталія Майорова

  • 398 тисяч 570 гривень – дохід від підприємництва.
  • 5 гривень – бонусні програми від «ПриватБанку».
  • 6 тисяч 500 доларів – готівка. 
  • 25 тисяч гривень – готівка.
  • 4 тисячі 948 гривень – заощадження у «ПриватБанку».

Юрій Майоров

  • 308 тисяч 104 гривні – зарплата в Головному управлінні Національної поліції в Рівненській області.
  • 13 тисяч 910 гривень – зарплата в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука.
  • 38 гривень – бонусні програми від «ПриватБанку».
  • 7 тисяч 941 гривня – заощадження в «ПриватБанку».

2021-й рік (із щорічних декларацій Наталії та Юрія Майорових)

Наталія Майорова

  • 462 тисячі 819 гривень – дохід від підприємництва;
  • 125 тисяч 521 гривня – зарплата в Управлінні забезпечення надання адміністративних послуг;
  • 15 тисяч доларів – заощадження готівкою.
  • 86 гривень – заощадження в «Приват Банку».
  • 20 тисяч гривень – заощадження готівкою. 

Юрій Майоров

  • 280 тисяч 84 гривні – зарплата від ГУНП в Рівненській області.
  • 82 гривні – заощадження в «ПриватБанку». 

Андрій Майоров

  • 456 гривень – заощадження в «Приват Банку».

2022-й (зі щорічних декларацій Наталії та Юрія Майорових)

Наталія Майорова

  • 120 тисяч 715 гривень – зарплата в Управлінні забезпечення надання адміністративних послуг. 
  • 50 тисяч 705 гривень – зарплата в Управлінні містобудування та архітектури. 
  • 15 тисяч доларів – заощадження готівкою.
  • 8 тисяч 379 гривень – заощадження в «Приват Банку». 

Юрій Майоров

  • 735 тисяч 457 гривень – зарплата в ГУНП Рівненської області – дані з декларації Юрія Майорова, але в декларації Наталії Майорової вказано, що у 2022 році він отримав за основним місцем роботи 667 тисяч 984 гривні; (Наталія Майорова пояснила розбіжність помилкою при підрахунку і сказала, що правильна сума та, що менша).
  • 500 гривень – виплата від профспілки ГУНП в Рівненській області (з декларації Майорової, в декларації її чоловіка про цей дохід не вказано);
  • 13 тисяч 809 гривень – заощадження в «Приват Банку» (ці заощадження Наталія Майорова у своїй декларації не вказала).

Андрій Майоров 

  • 308 гривень – заощадження в «Приват Банку» (з декларації Майорова).

– Ваш чоловік у декларації вказав, що у 2022 році мав 13 тисяч 809 гривень заощаджень у «Приват Банку», але ви цього доходу не задекларували. Чому? – запитуємо.

– На момент заповнення та подачі декларації НАЗК внесло зміни у правила заповнення. Я керувалася цими правилами. Чоловік подавав ще у 2023 році, до таких змін.

2023-й (зі щорічної декларації Юрія Майорова)

Наталія Майорова

  • 7 тисяч 915 гривень – зарплата в ТОВ «Рівне діджитал».
  • 92 тисячі 153 гривні – зарплата в комунальній установі «Агенція розвитку Рівного».
  • 32 тисячі 950 гривень – дохід від підприємництва.
  • 15 тисяч доларів – заощадження готівкою. 
  • 5 гривень – заощадження у «Приват Банку».
  • 3 гривні – заощадження в «Універсал Банку». 

Юрій Майоров

  • 669 тисяч 214 гривень – зарплата в ГУНП Рівненської області.
  • 1 тисяча гривень – виплата від профспілки ГУНП в Рівненській області.

Стежте за матеріалами «Четвертої влади» за тегом Наталія Майорова


Підтримайте ЗСУ

Якщо підтримали ЗСУ і маєте змогу підтримати незалежне рівненське медіа – підтримайте «Четверту владу»

Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграміютубі, сторінки в інстаграмі або у фейсбуці чи твітері. Також маємо фанклуб у тиктоці. Вдячні за ваші коментарі та поширення матеріалу.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте