«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user Reva
голова правління БФ «Скарбниця Надії»

Маленька чарівна рівненська принцеса, вражена важким вірусом, потребує допомоги

Друзі, ми планували перед Паскою написати вам про те, що діткам в лікарні треба маленькі подаруночки для коробки хоробрості. Планували розповісти про наші проекти і нагадати реквізити. 

Але зараз це не важливо. 

Зараз дуже треба допомога чарівній дівчинці. Біологічна мама відмовилась від Дарусі одразу після її народження. Вона встигла подарувати свой наймолодшій дитині смертельний вірус і швидко після того померла. 

В дівчинки є родина, що оформила опіку над нею і де її дуже люблять. Даринка, її мама, тато, молодші братики - вони неймовірні. Мама Олена Тоюнда завжди намагається посміхатися. Навіть в аптеці, де вони отримують ліки, помітили що ця родина дуже-дуже тепла. 

Ось як ще раніше мама написала про свою дівчинку:

«Дарина…  Майже 6 років тому розбудив телефонний дзвінок влітку. І знайомий хлопчина Володя, вихованець інтернату, повідомив що мама пішла  народжувати сьому дитину… і потрібно рятувати хоч цю дитину щоб вона уникла інтернату і підвалу. І я пішла в пологовий.

Всю дорогу я молилась щоб дитинка була гарною. Якби я знала … що бажання збудеться на 100% та нажаль загадаю не те… Мене чекала маленька чарівна принцеса. Яку мені біо мама вручила з радісттю і зникла.

Ми з пологового перевелись в обласну лікарню на дообстеження і лікарі повідомили що дитинка з “сюрпризом”. Хоча лікарі запевняли що може обійтись. Ми сподівались. Та в 3 місяці Дарині стало зле. Перестала згортатись кров. Так ми повернулись в обласну.

За два тижні отримали попередні діагнози і направились в столицю. За уточненням та лікуванням. Це були найдовші три місяці нашого життя. Щоденні каруселі з аналізами. Безсонні ночі і безкінечні крапельниці. Я тихо божеволіла і не знала чим це все скінчиться.

Але лікарям вдалось нас стабілізувати і встановити діагноз. ВІЛ. Остання стадія… Не скажу що зраділи але саме зі встановленням діагнозу настав спокій. Адже можна було починати лікування і сподіватись на позитив. Так Дарину посадили пожиттєво на терапію.

Щоденні прийоми ліків…постійні походи до лікарів, безкінечні здачі аналізів, оформлення інвалідності і звикання до діагнозу… це все затягнулось на декілька років. Ми вчились жити з ліками і мати з цього користь… Співпраця з психологами і істерики практично припинились, як в мене так і в Дарини..

Прийоми ліків дали результат. Ми стали менше хворіти і просто почуватись краще. Да, імунна система відсутня і по пів року випадає з нашого життя восени і взимку через постійні бронхіти, ангіни, ларингіти чи запалення… але ми живемо. І практично повноцінно..

Даринка бореться за своє життя щодня. Вона старанно приймає ліки, ходить на вакцинацію і докладає усіх зусиль щоб жити повноцінним життям. Я дивлюсь на своє щасття і дякую Богові за цей дарунок. Саме такий… бо вона особлива.»

На жаль, здоров`я дівчинки поступово погіршується, постійно з`являються нові і нові проблеми. Постійно потрібно купувати медикаменти. Благодійний фонд "Скарбниця Надії" завдяки багатьом добрим людям купує і передає Дарусі щомісяця різні ліки на суму 3-7 тисяч гривень.

Перелік препаратів можна побачити в наших звітах. 

Зараз в дівчинки проблеми з нирками. Мама просто не має сил розмовляти. Все дуже складно. 

Попереду ще серйозне лікування зубів з пластинами. Через основну хворобу постійні зуби дівчинки ростуть ніби вже розшатані, є пробоеми з щелепою. Також в дитини постійна алергія і багато інших проблем. Хоча на фото вона справжня принцеса. Дуже гарна і така хвора дівчинка!

Їй дуже потрібна ваша допомога. Щодня. Просто щоб жити.

Контактні дані: Мар`яна Рева (координатор) – (098) 45-26-916

Реквізити для надання допомоги:
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Допоможи дитині-сироті»

ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Допоможи дитині-сироті»

Історія дівчинки на сайті фонду.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)