Моя сімейна лікарка отримує 17 тисяч: чому рівняни підтримують Супрун

Відомі рівняни підтримують Уляну Супрун
Джерело
Урядовий портал

Окружний адміністративний суд Києва тимчасово заборонив Уляні Супрун виконувати обов‘язки міністра охорони здоров'я.

Про це пише Українська правда з посиланням на допис лідера Радикальної партії Олега Ляшка, який опублікував ухвалу суду.

Рішення суду стосувалося позову іншого «радикала» Ігоря Мосійчука.

Уже 15-го лютого відбудеться перше засідання у справі і суд вже зобов'язав Супрун подати всі матеріали, на підставі яких її призначили на посаду, а також пояснення щодо наявності у неї іншого громадянства.

Таке несподіване та кулуарне відсторонення судом в.о. міністерки, яка займається реформуванням української медицини, викликало неабияку реакцію у суспільстві. Зокрема, і серед рівнян.

Щоправда, не у всіх. «Радикал» з Рівненщини, народний депутат Андрій Лозовой підтримує дії свого однопартійця Мосійчука і на своїй фейсбук-сторінці, майже списавши з допису Мосійчука, дорікає міністерці «лояльним» ставленням до гомосексуальності.

Цей допис підписники нардепа коментують переважно з обуренням:

Andriy Kachor: можете вже і не тіпатися, смішно. ви себе сьогодні гучно поховали і перейшли в одну лігу з бойками, мертветчуками, богомолець, богатирьовою та іншими орками.

Dmitriy Shutaev: Ну як мінімум, вважати гомосексуалізм хворобою дійсно не варто)

Мар'яна П'єцух: О, тепер про гейпарад) не списуйте дописи в Ігоря Мосійчука)

Тарас Стецьків: Ви Ляшковці показали справжнє своє гниле нутро. Шавки Ахметова.

Координатор громадської ініціативи «За чесний тендер» Святослав Клічук нагадує про відеодоказ корупції радикалів:

А редакторка сайту «Рівне вечірнє» Алла  Садовник пише що реформа хоча б трохи змінила стосунки лікарів та пацієнтів. Також завдяки реформі сімейна лікарка журналістки отримує уже не шість тисяч на місяць, а 17.

У тому що реформування медицини перейшло точку неповернення впевнена і головна лікарка Центру первинної медико-санітарної допомоги «Ювілейний» Вікторія Покоєвчук:

Закликає підтримати Уляну Супрун і рівненський нардеп Юрій Вознюк:

А колишня рівнянка, екс-заступниця голови Одеської облдержадміністрації Соломія Бобровська закликає прийти до суду щоб підтримати посадовицю:

З подібним закликом звертається рівненська волонтерка Вікторія Шинкаренко:

Керівник інформаційного відділу рівненського Комітету виборців України Святослав Дубов пояснює демотиватором чому радикали виступили проти міністерки:

А Центр протидії корупції, який очолює колишній рівнянин Віталій Шабунін, нагадує що представник партії Ляшка пропонував свого часу Уляні Супрун квартиру у Вишневому. В обмін на дороге обладнання для місцевої лікарні.

«В підсумку виходить, що спійманий на хабарництві і не покараний депутат-радикал Мосійчук через суд добився відсторонення Супрун, яка відмовилась від хабаря представника партії Ляшка», – підсумовують у дописі.

На власній фейсбук-сторінці Віталій Шабунін пише про інші рішення того ж суду, який відсторонив Супрун:

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте