Мистецтво примірки – як підібрати одяг, який відповідає вашому характеру?

Одяг – це завжди відображення внутрішнього світу людини. Вдало підібраний образ може зробити акценти на перевагах фігури та зовнішності. Та все діє й навпаки, якщо одяг поєднується неправильно, то зовнішній вигляд буде зіпсований.

Однак, при виборі елементів гардероба, варто завжди прислухатися до інтуїції та чуття, підбираючи комфортні луки, що відбивають внутрішній світ.

Одяг під характер

Відомо, що кожна людина – індивідуальність зі своїм набором якостей та життєвих установок. Заявити про себе багато в чому допомагає одяг. Він стає яскравим маркером:

  • статусу;
  • становища у суспільстві;
  • фінансового становища;
  • настрою;
  • естетичних переваг. 

Побачити, що в людини в душі допомагають різні характеристики підібраного ним образу. Один із головних – це колір. Якщо людина підбирає яскраві відтінки, вона готова ризикувати. Швидше за все, вона сприймає цей світ у позитивному ключі, завжди відкрита до нових знайомств, спілкування, любить авантюри.

Прихильники пастельних відтінків – це в основному стримані люди. Темніші кольори можуть свідчити про закритість, але в той самий час говорять про стабільність та спокій.

Матеріали та текстура також важливі. Такі характеристики в одязі можуть багато сказати про людину. Вибираючи одяг із натуральних волокон, людина швидше за все підсвідомо більш усвідомлена. Однак, тим, хто віддає перевагу крутим образам із синтетики, точно є, що заявити цьому світу. Вони знають, як показати себе. 

Форма та крій одягу також мають своє значення. Якщо людина вибирає звичайні фасони, це говорить про любов до стабільності, розміреності. Любителі ж неординарних образів готові довести свою ідею, йти проти думки натовпу, вони люблять виділятися, звертаючи на себе загальну увагу. 

Конкретні речі, які покажуть характер

Немаловажним показником характеру є вибір спідньої білизни на сайті https://answear.ua/k/vona/odyag/spidnya-bilyzna. Більш комфортні та зручні моделі притаманні чоловікам та жінкам, які цінують затишок, ведуть більш розмірений спосіб життя, не звикли виділятися. Навпаки, більш відверті моделі говорять про впевненість, лідерські якості та вміння правильно себе піднести.

Аксесуари, які доповнюють образ, також можуть багато розповісти про людину. Якщо це різні фенечки з ниток або прикраси з природними елементами, відразу зрозуміло, що ця людина має співчуття й готова піклуватися про слабких.

Строкаті й кричущі аксесуари горять про дух бунтарства, впевненість та бажання йти проти системи. Взуття на сайті answear.ua/ru/k/vona/vzuttya/krosivky – також яскравий показник характеру.

Власники зручних базових кросівок, швидше за все, не готові на відчайдушні дії. Найбільш закриті моделі, наприклад, грубі черевики, можуть свідчити про небажання контактувати з великою кількістю людей.

Таким чином, важливо завжди підбирати одяг, взуття, аксесуари, спідню білизну відповідно до особистих уявлень та переконань. Сліпе копіювання чужих образів, поверненість на трендах не несе нічого доброго. Навіть у наймоднішому образі людина може почуватися некомфортно.

Мистецтво вдалої примірки якраз й полягає в тому, щоб не тільки правильно поєднувати різні елементи образу, а й підбирати одяг, що відображає настрій, життєву позицію та характер.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте