На Рівненщині – двоє хворих на коронавірусну інфекцію

Вже восьмеро хворих та одна померла. Всі із села Тинне Сарненського району

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль ще в лютому побував у інфекційному відділенні Сарненської центральної районної лікарні. Від сьогодні у відділенні вже двоє хворих на коронавірусну інфекцію
Джерело
Фото із сайту Рівненської ОДА

Станом на вечір 26 березня, на Рівненщині зафіксували два перші випадки захворювання на коронавірусну інфекцію.

Про це на своїй фейсбук-сторінці спочатку написав колишній нардеп від Сарненщини Сергій Євтушок. А пізніше підтвердив головний лікар Сарненської центральної райлікарні Василь Іванюк:

Допис із фейсбук-сторінки головлікаря Сарненської ЦРЛ Василя Іванюка

«На сьогодні ми маємо два позитивні результати по COVID-19. Попередні швидкі тести дали з шести обстежень хворих на пневмонію це підтвердили. Відправили матеріал в лабораторний цент м Рівне для остаточного підтвердження», – пише головний лікар.

Стан пацієнтів – середнього ступеню важкості, ближче до задовільного.

Василь Іванюк радить зберігати спокій і дотримуватися усіх заходів карантину. Детальнішу інформацію обіцяє надати завтра, за результатами аналізу ПЛР.

А екс-нардеп Сергій Євтушок пише що за попередніми обставинами, жінки, які інфіковані, були в контакті із заробітчанами, котрі приїхали з Європи.

Інформацію про виявлених хворих також підтвердив у своєму зверненні і голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Оновлення о 00.40. 27 березня

За інформацією голови Сарненської райдержадміністрації Олександра Кохана ще одна 70-річна пацієнтка із села Тинне Сарненського району поступила у важкому стані. Але експрес-тест показав негативний результат. Відібрані зразки для більш точного лабораторного ПЛР-тестування. Двоє інших хворих також із села Тинне.

Оновлення о 10.13. 27 березня

У Рівненській області, станом на 8 ранку 27 березня підтвердили дев'ять випадків захворювання на COVID-19, повідомляють в Рівненській ОДА.

Рівненський обласний лабораторний центр провів дослідження ПЛР-методом біоматеріалу двох жінок із Сарненського району, які попередньо мали позитивний результат за експрес-тестами.

Також перевірили шістьох інших пацієнтів, які лежали в інфекційному відділенні Сарненської ЦРЛ, а також померлу матір однієї із вищезгаданих жінок. Коронавірус підтвердився у всіх дев'яти випадках. 

Усі хворі – з одного села Тинне Сарненського району. Хворі ізольовані. Стан стабільний.

Виїзд за межі села наразі заборонили.

Для ВВС лікар-інфекціоніст Юрій Жигарєв про точність експрес-тестів сказав наступне: «Сенс робити ці експрес тести все ж є, бо якщо маємо пацієнта з пневмонією, робимо йому тест і він має позитивний результат, то ми на 95% знаємо, що це коронавірус».

Почуваєтеся добре, але повернулися з регіону, де зафіксовані випадки COVID-19? Або ж почуваєтеся НЕдобре і не знаєте що робити? Всесвітня організація охорони здоров'я розробила поради, як поводитися у найбільш поширених ситуаціях, пов'язаних із коронавірусом: що робити щоб убезпечити себе та близьких від вірусу.


Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграмі, сторінки в інстаграмі або у фейсбуці чи твітері.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте