На Рівненщині поліція мирила редакторку і керівника лісгоспу

Редакторка Зарічненської районної газети «Полісся» Тамара Алексіюк та директор ДП «Зарічненський лісгосп» Сергій Киркевич мирилися під час зустрічі в поліції
Джерело
Фото з особистої фейсбук-сторінки Сергія Киркевича та газети «Полісся»

Поліція закрила кримінальне провадження стосовно ймовірного перешкоджання журналістській діяльності редаторки газети «Полісся» (Рівненська область) Тамари Алексіюк. Про це повідомляється на сторінці газети у Фейсбуку.

Нагадаємо, 4-го лютого редакторка Зарічненської районної газети «Полісся» Тамара Алексіюк звернулася в поліцію через телефонний дзвінок директора ДП «Зарічненський лісгосп» Сергія Киркевича, який вважала погрозою.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 171 Кримінального кодексу України, однак невдовзі його закрила «у зв’язку зі встановленням відсутності у діянні складу кримінального правопорушення», повідомляє ІМІ.

Проте закриттям провадження поліція не обмежилася. Начальник Зарічненського відділення поліції запросив до себе в кабінет директора держлісгоспу та редакторку газети на перемовини в його присутності.

– Коли я прийшла, то директор лісгоспу уже був у кабінеті, – розповіла представниці ІМІ Тамара Алексіюк. – Він попросив вибачення, що і в думках не мав такого (погрожувати – авт.).

– На майбутнє я теж врахую. Звичайно, що зробила висновки. Коли будуть гострі теми, питання – обов’язково намагатимуся брати коментарі (раніше начальник лісгоспу нарікав, що йому не дали можливості відповісти на звинувачення у свій бік, власне це і було однією з причин його телефонного дзвінка, який редакторка сприйняла як погрозу, – авт.).

Начальник Зарічненського лісгоспу Сергій Киркевич розповів, що зустріч відбулася трохи інакше. Мовляв, це редакторка попросила в нього вибачення. А він його прийняв і подав руку на знак взаємності.

– Вона в мене попросила вибачення: мовляв, винувата трохи, що написала зайвого, – розповів представниці ІМІ Сергій Киркевич. – Як мужчина, я їй перший руку подав. А  вона не так знову написала [про зустріч]. Але я на неї зла не тримаю.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте