Не цікавитесь відцентровими насосами? А дарма!

Можливо, відсутність саме цього обладнання спричиняє холод у вашій оселі!

Ілюстраційне фото з ukrinform.ua

Пересічний мешканець багатоповерхівки й не здогадується, що тепло до його квартири подається, у тому числі, завдяки промисловим відцентровим насосам. А ще їх використовують у системах водопостачання та водовідведення. 

Про застаріле обладнання тепломереж всі чули досить багато, тому поцікавтесь у вашого теплопостачальника – а чи не слід поставити новий насос у котельні чи тепловому пункті вашого будинку?

Можливо, саме його несправність чи відсутність заставляє вас кутатись у ковдри та спати у светрі?

Тема загальнопромислових відцентрових насосів насправді зачіпає не лише комунальні підприємства. Ці прилади широко використовують у багатьох галузях:

 • харчовій
 • хімічній, 
 • атомній,
 • нафтопереробній, 
 • металургійній,
 • та навіть у ракетобудуванні.

Впевнені, якби довелось відвідати будь-яке рівненське підприємство, принаймні у половині з них ви б точно знайшли насос того чи іншого типу.

Відцентрові насоси вирізняються з-поміж інших простотою конструкції та надійністю. На них покладається задача перекачування рідин, а також створення та підтримання заданого тиску у системі.

Причому рідина може бути харчовою (молоко, вершки, вода), хімічною (масла,  кислоти), сумішшю речовин, у тому числі з вмістом волокон.

Важливо, щоб вид та потужність насоса відповідали типу виробництва та характеристикам прокачуваної рідини.

Як і де обирати насосне устаткування?

Комплектування будь-якої технологічної лінії базується на інженерних розрахунках щодо об’ємів переміщуваних рідин, їх густини, рівня pH, заданого тиску, а також санітарно-гігієнічних вимог (у харчовій промисловості).

Підібрати необхідний вид загальнопромислового відцентрового насоса вам допоможуть фахівці насосного підрозділу компанії «Далгакиран компресор Україна».

З каталогом агрегатів можна детально ознайомитись на сайті за пошуком центробежные насосы промышленного типа. В асортименті – вироби провідних світових машинобудівників, зокрема:

 • Packo (Бельгія)
 • Salvatore Robuschi (Італія)

«DALGAKIRAN» є офіційним дилером цих брендів в Україні, а тому пропонує найвигідніші умови для постачання насосів. Понад те, 11 регіональних підрозділів компанії, один з яких розташовується у Рівному, забезпечують не лише поставку, але й повний супровід обладнання. ТОВ «Далгакиран Компресор Україна» надає послуги:

 • технічного консультування;
 • підбору відцентрових насосів у залежності від потреб замовника;
 • доставку, встановлення та пуск обладнання;
 • сервісне та гарантійне обслуговування.

Відповідальність перед замовником, професійність у підборі інженерних рішень, та жорсткий контроль якості – ось принципи, якими керуються в компанії «DALGAKIRAN». Тож телефонуйте

до рівненського відділення (+38-067-505-35-70), або до центрального офісу (+38-044-501-54-74), якщо маєте потребу в насосному обладнанні.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)