Не вбивайте її: маленький хлопчик звернувся до рівнян

пронизливе відео

Рівнянин Марко: «Люди труять себе. П'ють пиво і горілку, курять цигарки. Але навіщо ж отруювати всю планету?»
Джерело
Скріншот з відео Єви Єндрик

Це відео відзняли за ініціативи маленького рівнянина Марка. Він дуже хотів розповісти людям, що нищити живе – погано. І йому це вдалося.

Пронизливе 2-хвилинне відео поширила його мама, рівнянка Єва Єндрик:

«Марко багато запитує про те, звідки береться сміття у річці, чому на деревах висять пакети, і чому люди чинять так. Я даю йому максимально чесні відповіді і вони, нажаль, засмучують його. Він сильно переживає», – пише Єва Єндрик.

«Це відео ми відзняли за його ініціативи. Марко дуже хотів розповісти людям, що нищити живе – погано. Він хотів поприбирати біля річки сам. Дитина не чекає, що це зробить хтось інший. Але, я подумала, що разом нам буде легше», – додає рівнянка.

Марко і його рідні запрошують рівнян прийти о 12.00 у суботу, 21 квітня на набережну, біля ресторану «Спорт». З собою варто взяти рукавички, мішки для сміття і, по можливості, довгий сачок, чи будь-який інший пристрій для збору мотлоху з води. 

«Марко буде щасливий, якщо йому вдалося достукатися до тебе. Можливо, порятувати планету прямо у суботу нам не вдасться. Але почати з малого, у своєму місті, може кожен», – завершує свій допис Єва Єндрик.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте