Недорогі холодильники Gorenje: чому вони варті уваги покупців

Під час відвідування інтернет-магазинів з метою купівлі холодильника, покупець бачить назви десятків брендів. Деякі з них добре відомі та не викликають сумнівів. Наприклад, холодильники Samsung, Bosch, LG, Indesit. Є багато нових і зовсім незнайомих брендів. А є такі бренди, які ми часто чуємо в рекламі, але на сто відсотків не впевнені в якості їхньої продукції.

Холодильники Gorenje – позитивні відгуки покупців

Компанія зі Словенії займається виробництвом побутової техніки з 50-х років. В очах середньостатистичного споживача, який стикався з нею на практиці, вона асоціюється з доступною ціною та досить високою якістю для свого цінового сегмента. Цілком очевидно, що обираючи холодильник, потенційний покупець уважно читає відгуки про дану модель і конкретний бренд. Які ж відгуки залишили покупці, які купили холодильник Gorenje та мали змогу оцінити усі його переваги та недоліки на практиці.

Відгуки покупців про холодильники Gorenje

Перше, про що схвально відгукуються покупці – широкий ціновий сегмент. Компанія орієнтується на широку аудиторію клієнтів, завдяки чому в її каталозі можна знайти як компактні холодильники Gorenje за ціною до десяти тисяч гривень, так і місткі двокамерні агрегати у форматі Side-by-Side з паралельним розташуванням морозильної та холодильної камер.

Оцінили споживачі й широку колірну гаму. Наприклад, ви можете купити холодильник Gorenje у класичному білому кольорі. Є варіанти з сірою передньою панеллю. Гарний вигляд у сучасних інтер’єрах мають холодильники Gorenje під металік, слонову кістку, нержавіючу сталь. Ну, а справжні поціновувачі можуть купити холодильники чорного кольору. Крім того, компанія випускає не лише окремо стоячі, а й вбудовані холодильники, які можна сховати за МДФ панелями та декоративними фасадами. Це вибір покупців, які хочуть створити єдиний концептуальний стиль оформлення на своїй кухні.

З приводу технічних характеристик користувачі пишуть наступні схвальні коментарі щодо холодильників Gorenje:

  • можна купити звичайні агрегати зі стаціонарною системою охолодження (їх треба регулярно розморожувати), але є також і Ноу Фрост Gorenje з системою сухої заморозки;
  • економне споживання енергії за класом A+ або A++, тобто не доводиться переплачувати за рахунками ЖКГ;
  • наявність багатьох сучасних технологій – зони свіжості для кращого зберігання овочів та фруктів, рівномірний розподіл повітря, технології ефективного та швидкого заморожування, можливість дистанційного контролю за допомогою додатків в телефоні тощо;
  • низький рівень шуму в діапазоні від 36 до 42 дБ – це добра новина для людей, які живуть у квартирах студіях, де між кухнею та іншими кімнатами немає перегородок.

Багато споживачів схвально відгукуються й про можливість купити холодильники Gorenje в інтернет-магазині офіційного дилера в кредит чи розстрочку без переплат. А мешканцям Одеси та Києва холодильник доставлять повністю безплатно. За бажанням також можна замовити послуги зі встановлення.

А чи є мінуси в холодильників Gorenje – негативні відгуки

Очевидно, що в процесі експлуатації недоліки можна найти у будь-якій техніці. Холодильники Gorenje не є винятком з цього правила. Дехто скаржиться на наступні моменти:

  • в недорогих моделях занадто мала місткість;
  • верхній ящик у морозилці, коли вона розташована зверху, є висувним, а це не дуже зручно людям з малим зростом;
  • біла фарба дуже швидко накопичує забруднення та сліди від рук;
  • іноді якість збірки залишає бажати кращого – це актуально для недорогих моделей;
  • гумка ущільнювача з часом втрачає герметичність.

Звісно, обираючи новий холодильник треба уважно перевіряти його та зважувати всі за та проти, щоби в майбутньому не розчаруватися в покупці. В цілому ж кухонна техніка Gorenje є однією з кращих, які представлено на ринку України.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте