Нішева парфумерія – вибір гурманів

Про нішеву парфумерію багато говорять останнім часом. Проте мало хто має чітке уявлення, що вона собою являє. Notino розказує, у чому особливості цієї продукції та чим вона відрізняється від класу масмаркет. 

Що таке нішева парфумерія 

Нішева парфумерія відрізняється рідкісними компонентами, випускається в обмежених тиражах. Це насамперед продукція преміального сегмента, яка не потребує багато реклами. Її створення — справжня творчість та алхімія для професіонала. Інші особливості селективної парфумерії: 

  1. Виготовляється строго в обмеженій кількості. Духи можуть навіть створюватися спеціально для конкретної людини. 
  2. Передбачає використання сировини високої якості. Наприклад, вважається, що за апельсиновим деревом краще вирушити до країн Магрибу. Здебільшого застосовуються натуральні та біологічно активні компоненти, що мінімізує використання парабенів та іншої хімії. 
  3. Відрізняється стійкістю. Аромат від нішевих парфумів тримається на тілі добу, а на одязі залишається до тижня. Пахнуть вони ніжно, але сильно. 

Так звана селективна продукція не розрахована на «масового» користувача. Розкуповується справжніми знавцями гарного парфуму. Зазвичай представлена тільки в спеціальних магазинах, її не знайдеш у популярних косметичних ритейлерів. 

Ноти нішевих парфумів 

Такі аромати мають набагато складнішу структуру, ніж масовий парфум: кількість нот значно збільшується. Серед них зустрічаються гриби, морозна деревина, тютюн, патока, шампанське та ін. Такі ноти поєднуються незвичайно, але гармонійно: переплітаються, переходять одна в одну, не залишаючи відчуття хаосу й випадковості поєднання запахів. 

Як уже зазначалося, для виготовлення нішевої продукції використовують унікальні компоненти. Цим у деяких випадках пояснюється лімітованість серії. Парфумери можуть чекати, наприклад, поки появляться унікальні квіти, котрі цвітуть раз на рік. За складні формули та рідкісні інгредієнти нішеві парфуми називають сірими кардиналами цієї індустрії. Саме тут з'являються нові композиції, які пізніше йдуть у народ у спрощеному вигляді. 

Селективна парфумерія дещо незвична, відрізняється від впізнаваних ароматів, може подобатися не всім. Її варто вибирати, якщо важливо, як духи будуть звучати саме для вас, а не для людей, які вас оточують. 

Шик і задоволення мають свою вартість 

Великою мірою елітна парфумерія створюється для певної категорії людей. Коштує вона на порядок дорожче. Проте за унікальністю аромату стоїть на щабель вище за будь-яку продукцію класу масмаркет. 

Але на відміну від елітних парфумів, які рекламуються зірками, відомими моделями та актрисами, селективні себе широко не презентують. Навіщо? Адже справжні цінителі розкуповують духи, щойно вони з'являються на ринку. 

Якщо ви хочете долучитися до таємної групи шанувальників селективної парфумерії, потрібно уважно стежити за новинами в спеціальних джерелах: форумах, сайтах, бутиках. Купувати таку продукцію потрібно в перевірених магазинах, які пропонують тільки оригінал. 

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте