Norfin – бренд, якому довіряють

Серед поціновувачів полювання, риболовлі, екстремальних видів спорту та звичайних громадян в різних країнах світу, великою популярністю користується продукція латвійського бренду Норфін.

Свій тернистий шлях у сфері виготовлення якісного одягу, взуття, меблів та різноманітних аксесуарів, компанія почала у 1995 році.

Спочатку це був виключно прибалтійський ринок, потім країни Скандинавії, а сьогодні географія бренду охоплює декілька десятків країн на різних континентах. У тому числі був підкорений американський ринок, що вдається зробити далеко не кожному виробнику.

Асортимент товарів компанії Norfin

З кожним роком асортимент продукції, яка випускається під торговою маркою Норфін збільшується, з’являються нові моделі та вдосконалюються вже існуючі. З усіма колекціями компанії можна ознайомитися в офіційному магазині norfin.com.ua.

Якщо ж акцентувати увагу на конкретних виробах, то основною спеціалізацію компанії є виготовлення:

  • якісного одягу для різних сезонів;
  • взуття;
  • термобілизни;
  • меблів для туристичних походів та кемпінгу та ін. ін.

Відштовхуючись від колекцій, лінійка товарів Норфін розподіляється наступним чином:

  1. Summer collection. Літня колекція включає в себе широкий вибір костюмів, комбінезонів, рятувальних жилетів, дощовиків, футболок, штанів, забродних черевиків, бейсболок та іншої сезонної продукції.
  2. Winter collection. В зимовій колекції переважає теплий одяг, що складається з різних костюмів і термобілизни для широкого спектру температурних режимів.
  3. Hunting. Це спеціальна серія спрямована на мисливців. В ній зосереджено все, починаючи від шкарпеток, рукавичок і термоносків, і закінчуючи спеціальними костюмами, здатними витримувати максимально низькі температури (-20 и нижче).
  4. Tourism. В цій категорії представлений широкий вибір туристичних меблів, зокрема зручні та функціональні крісла, стільці, намети, столи та ін.

Головні особливості продукції

Основу костюмів і комбінезонів, які виробляються під торговою маркою Норфін, складають мембранні, багатошарові матеріали, які прийнято називати «дихаючими».

Особливої уваги заслуговує перший шар, завданням якого є захист від вітру, снігу, дощу та інших примх погоди. Він не пропускає воду і в той же час має здатність виводити зайву вологу назовні. Завдяки цьому людина відчуває себе максимально комфортно.

Такий ефект досягається за рахунок спеціальних мембран, які є невід’ємною частиною сучасних костюмів Норфін.

Виробник рекомендує використовувати комбінезони, куртки та костюми в поєднанні з термобілизною, а взуття прекрасно поєднується зі спеціальними термоносками.

Всі товари Норфін проходять жорсткий контроль і повністю відповідають міжнародним стандартам якості. Конструктори компанії використовують лише якісні матеріали, при цьому всі моделі продумуються до найменших дрібниць.

Де придбати товари від торгової марки Norfin

Як і в будь-якій іншій бізнесовій сфері, на ринку товарів для риболовлі, мисливства та активного туризму існує недобросовісна конкуренція. Її суть полягає в тому, що все частіше можна зустріти підробки оригінальної продукції Норфін, які продаються за ціною оригінала.

Купівля якісної на повністю оригінальної продукції Norfin доступна на офіціальному сайті компанії norfin.com.ua. На цьому ресурсі зосереджений весь асортимент продукції, є можливість підібрати необхідну модель, розмір та ін.

Всі консультанти компанії на 100% є професіоналами своє справи, досконало знають весь асортимент продукції, відмінно орієнтуються в її особливостях, постійно проходять навчання та вдосконалюють свої знання.

При необхідності покупці можуть звернутися до співробітників Норфін за фаховою консультацією та отримати вичерпні відповіді на всі питання.

Замовленні обробляються у максимально стислі терміни та відправляються покупцям. У разі необхідності є можливість провести обмін товару або повернути його (у спосіб та строки, визначені чинним законодавством).

Компанія Norfin не стоїть на місці, а постійно розвивається, знаходячись у пошуку нових технологічних та модельних рішень. Професійні технологи впроваджують новітні технології, які дозволяють виробнику конкурувати з найбільшими корпораціями та перевершувати їх в багатьох аспектах.

Зокрема, одним з головних принципів компанії є комунікація з клієнтами та врахування їй побажань. Окрім цього, якісна продукція компанії пропонується покупцям за доступними (демократичними) цінами.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)