Нові санітарні норми: як організувати роботу в офісі в умовах пандемії

Джерело
Сайт FlashNika

Зараз в умовах пандемії все складніше зберегти робочі місця. Згідно з постановою Кабінету Міністрів, є рекомендація переводити своїх співробітників на дистанційну роботу через погіршення епідеміологічної ситуації. Вже існують нові правила організації простору в офісі, згідно з якими можна оптимізувати простір за рахунок меблів і зберегти, таким чином, робочі місця.

Можливий варіант переїзду в приміщення меншого розміру, можна частково відправити співробітників на віддалену роботу. У будь-якому випадку грамотно організований простір, правильно підібрані недорогі офісні меблі FlashNika дозволить зберегти приміщення і своїх співробітників. 

Яким чином можна змінити офіс відповідно до нових санітарних норм?

Правила організації офісу

Згідно з новими правилами, офіс не буде виглядати як і раніше. Щоб співробітники мали право відвідувати місце своєї роботи, роботодавець повинен дотримуватися такі рекомендації:

  • Відстань між робочими столами 2 метри, стикування заборонені.
  • У місцях загального користування не можна допускати скупчення людей.
  • На одну людину має бути організовано 10 кв.м. вільного простору. Звичайно, не для всіх співробітників є можливість забезпечити такий формат.
  • Обов'язкове кондиціювання та клімат-контроль. Чистити фільтри обов'язково потрібно не рідше 1 разу на місяць. Також важливі регулярне прибирання та дезінфекція всіх приміщень загального користування.

Офісні меблі і їх вибір

Для грамотної організації офісного простору можна почати з самого простого. Наприклад, варто звернути увагу на зберігання оргтехніки і різних паперів. Якщо вони лежать в горизонтальному положенні, краще поставити у вертикальне. Так вже буде більше простору. Надбудови і навісні полички істотно оптимізують зберігання.

Слід відмовитися від великих кутових моделей столів і уникати стикувань. Таким чином, буде зекономлено до 50% простору. Масивні меблі потрібно замінити більш простішими, функціональніші та негабаритні. Можна вибрати нові меблі в стилі лофт. Вони дуже зручні, надійні, стильні. Крім того, буде служити тривалий період часу.

Купуючи товари у виробника, роботодавець може добре заощадити в умовах кризи. Також на сайті FlashNika можна знайти розділ з розпродажами і хорошими знижками. Це дозволить зберегти бюджет компанії, оновити офіс для збереження робочих місць.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)