«ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ»: допомога Вашому бізнесу

Приходить час, коли бізнесмени та публічні люди потребують охоронних послуг для захисту свого бізнесу. Виникає потреба обрати оперативну та правильну компанію, яка надає такі послуги.

При виборі організації, яка дбатиме про безпеку, варто добре проаналізувати ринок і надати перевагу тим, у кого є більше досвіду. До прикладу – одна із відомих фірм – «ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ», знана через багатьох партнерів, які скористались її послугами.  

Партнерами компанії були ФК «Шахтар», DTEK та ін.

Для якого бізнесу будуть корисними послуги – тривожна кнопка?

- розважальні та торгові центри;
- супермаркети та маленькі магазини;
- комерційні банки;
- шкільні заклади;
- дошкільні установи;
- медичні клініки;
- аптеки та аптечні кіоски;
- офіси та склади;
- популярні заклади харчування.

Обираючи охоронну компанію, варто орієнтуватися на її переваги:

1. Ви повинні довіряти ваш об'єкт охорони під цілодобовий моніторинг

2. Комунікація з працівниками компанії, так звана технічна підтримка. Працівники компанії мають оперативно розв'язувати питання, які виникають в процесі співпраці 

3. Ваша безпека вагомо залежить від обладнання, яке компанія встановлює для вашого приміщення. З новими технологіями можливості обладнання дозволяють вчасно виявити загрозу та її ліквідувати. В цьому аспекті також важливо, щоб обладнання встановлювали фахівці.

4. Оперативність. Це одна з важливих передумов успіху співпраці з охоронною організацією. Важливо, щоб компанія мала групу швидкого реагування.

5. Коли ви шукаєте охорону, то хочете, зробивши вибір, отримати її чим швидше. Ви повинні знати, за який час компанія зробить всю роботу і візьме Ваш об'єкт під охорону.

6. Не перша, але вагома перевага – коли кампанія працює системно, з індивідуальним підходом до клієнта. Враховуючи вашу місцевість, трафік людей, рівень небезпеки та інші вагомі чинники, які Вам важливі. Наприклад, було би добре, якби група швидкого реагування була неподалік вашого офісу.

Варто займатись бізнесом, а організацію безпеки перекласти на партнерів, яким можна довіряти.

Адже безпека – це запорука успіху та мінімізація ризиків вашого бізнесу.

У налагодженні безпеки вам допоможе наша компанія. Сьогодні ми охоплюємо 15% ринку України та продовжуємо динамічно розвиватися. Пропонуємо такі послуги:

  • охорона житла;
  • охорона бізнесу;
  • фізична охорона;
  • технічна охорона;
  • технічний захист інформації;
  • системи протипожежного захисту;
  • супутниковий моніторинг
  • спціальні послуги (наприклад, охорона периметру чи супровід делегацій)
  • будівельно-монтажні та ремонтні роботи

«ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ» використовує новітні технології, пропонує гнучку цінову політику та готовий приймати об'єкт під охорону в найкоротші терміни.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)