Особливості та відмінності моделей Samsung Galaxy A32 та A72

Джерело
https://hi-tech.ua/

У компанії Samsung є телефони різних цінових категорій, під різний бюджет. Вони постійно випускають нові моделі, враховуючи побажання клієнтів. І цього року випустили на ринок телефони середньої цінової категорії Galaxy A.

Серед них і Samsung A72, найбільший та найстарший телефон в лінійці. І більш компактний А32. В статті мова піде саме про ці дві моделі, бо вони є досить популярними і доступними. А це значить, що люди хочуть дізнатися про них більше.

Трохи про особливості та характеристики А72

Якщо говорити про комплектацію цього телефона, то вона не має нічого особливого: стандартний блок живлення, сам телефон, кабель до блоку та спеціальна «шпилька», яка використовується для відкриття лотка з SIM-картою.

Дизайн цього смартфону також не має нічого екстравагантного і дуже схожий з іншими моделями лінійки, наприклад, з Самсунг А32.

Але 72-а модель найбільша за розмірами, вона важить 203 грама, тому назвати її компактною не дуже просто. До всього і розміри становлять цілих 165×77,4×8,4 мм. Тому таку модель обирають ті, хто любить солідні речі з великими габаритами.

Корпус телефону зроблений з пластику, тому він не ковзає в руці. Всі бокові кнопки знаходяться на зручних місцях, то ж, навіть якщо людина звикла до менших моделей, користування таким телефоном не стане проблематичним і руки швидко до нього звикнуть.

Дисплей телефона має частоту оновлення 90 Гц, завдяки цьому він дає можливість із задоволенням грати в ігри та переглядати фільми. А якщо хочеться трохи зекономити заряд, можна перемкнути частоту на 60 Гц.

У телефона 6 або 8 ГБ ОЗУ, а також накопичувачі на 128 або 256 ГБ. Цього більш ніж достатньо для середньостатистичного користувача.

Чим А32 відрізняється від А72

Цей телефон також має пластиковий корпус, але його розміри менші. Тому він сподобається тим, хто надає перевагу компактним варіантам. Як і його «більший брат» телефон має частоту оновлення дисплею 90 Гц.

Але, є деякі відмінності, через які ця модель вважається менш потужною:

• досить слабкий процесор MediaTek Helio G80;

• лише 4 ГБ оперативної пам’яті;

• 64 Гб та 128 Гб вбудованої пам’яті.

Ці відмінності говорять про те, що користувачам, які заміняють телефоном лептоп, такий варіант може здатися трохи незручним.

Але, якщо на телефоні не зберігається велика кількість інформації, то і А32 може стати хорошим помічником у вирішенні повсякденних задач. Тому, обираючи між цими двома моделями, треба зважати саме на власні потреби. Адже обидва телефони є якісними та достатньо зручними.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)