Освіта в Англії для українців

Джерело
Фото з відкритих джерел

На сьогодні Англія вважається лідером у сфері вищої та середньої освіти. Сучасні університети Англії використовують спеціальну систему навчання, яка була перевірена століттями.

Річ у тім, що британські викладачі намагаються не просто «відсидіти» робочий день в університеті чи школі, а допомогти студентові розкрити свій потенціал та розвинути те, у чому він показує найкращі результати.

Тому все частіше українські батьки задумуються над тим, щоб віддати свою дитину до одного з навчальних закладів Великобританії. Завдяки тому, що ми живемо у 21 столітті, це зробити дуже просто.

Переваги навчання у Великобританії

Однією із головних переваг навчання за кордоном є вивчення іноземної мови. Як відомо, на сьогодні англійська мова є найпоширенішою у світі. Для того, щоб найшвидше вивчити мову, потрібно жити та спілкуватися з носіями мови. Тому навчання за кордоном чудово підходить для цього.

Другою, і найважливішою перевагою є рівень навчання. Система навчання у Великобританії дуже відрізняється від української.

Англійські викладачі дуже багато часу приділяють формуванню індивідуальності учнів. Британські учні мають право обирати предмети, які вони будуть вивчати. Це допомагає учневі обрати тільки те, що йому цікаво.

До того ж диплом, отриманий в Англії є майже гарантованою можливістю подальшого працевлаштування у дуже успішній закордонній фірмі.

Освіта в Англії
Фото з відкритих джерел

Шляхи отримання освіти в Англії

На сьогодні існує велика кількість сервісів, які допомагають українським школярам та студентам отримати освіту за кордоном. Одним із таких сервісів є освітній портал «edukation». На сайті розміщена велика кількість інформації, яка стосується Англійських університетів та шкіл.

«Edukation» надає можливість українським школярам та студентам потрапити до Великобританії та отримати освіту найвищої якості.

На сайті розташована величезна база знань, яка посвячена майже усім навчальним закладам країни. Також на сайті можна отримати інформацію про стипендії, гранти, спеціалізовані британські школи, спеціальні програми та багато іншого. 

Сайт розрахований на те, щоб люди, які хочуть отримати освіту в Англії не марнували час на підбір університету, пошук житла або оформлення документів. Спеціалісти порталу допоможуть майбутньому студенту обрати ВУЗ, оформити та перекласти потрібні документи, вирішити питання з проживанням та авіабілетами.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)