Паркани до води

Як можна об'їхати Басів Кут велосипедом

Рівненська журналістка Вікторія Мамотюк, яка полюбляє веломандрівки, переконалася що об'їхати Басів Кут напряму неможливо
Джерело
Фото з особистої фейсбук-сторінки Вікторії Мамотюк

Рівненська журналістка Вікторія Мамотюк спробувала об'їхати довкола рівненського водосховища Басів Кут. Однак на власному досвіді переконалася у відсутності  можливості зробити це напряму. 

Довкола Басового Кута (місцевого водосховища), мала би бути прибережна захисна смуга, 50 метрів від води. Це гарантує Водний кодекс України.

Це мала би бути земля громади міста, на якій не можна будуватись, садити городи, вести господарство тощо.

Натомість частина цієї землі вже давно приватизована, а частина захоплена. Детальніше про це можна побачити в дослідженні «Четвертої влади».

У цьому ж на власному досвіді переконалася Вікторія Мамотюк, проїхавшись тут 30 квітня велосипедом.

«Дуже хотілося Басів Кут проїхати по берегу, але, на жаль, деякі люди, порушуючи Водний Кодекс України, побудували приватні будинки на березі міського озера та перекрили парканами доступ до води тому я декілька разів потрапляла у глухий кут... », – пише журналістка.

І додає, що з «надцятої» спроби, об'їжджаючи і повертаючи назад, їй це таки вдалося. Свій шлях, яким їй вдалося об'їхати Басів Кут, журналістка позначила на карті:

Вікторія Мамотюк показала приблизний маршрут велосипедом, за яким можна об'їхати Басів Кут

 

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)